آخرین مطالب
بمب اتمی
بمب اتمی

دروغ بودن سلاح هسته ای – (قسمت 10) برجام

فکر می کنید که چرا ایران در موضوع برجام پای کشور ژاپن را وسط کشیده است؟؟؟.
چرا به سراغ کشورهایی مثل اندونزی، چین و یا یکی دیگر از کشورهای شرق آسیا که تقریباً همگی اقتصاد قدرتمندی دارند نرفتند.
ژاپن در معادلات قدرت نظامی و سیاسی جهان جایگاهی ندارد و در تمام امور حتی امور اقتصادی تابع دولت امریکاست و مستقل عمل نمی کند.
. پس چه عاملی باعث دخالت ژاپن در مسئله برجام و اختلاف بین ایران و امریکا می شود.؟ قطعا” ژاپن نقطه ضعف بزرگی دارد و از شفافیت و روشن شدن یک سری حقایق و واقعیات لطمه می خورد.
ژاپن ارتشی ندارد و امریکا در این کشور 23 پایگاه نظامی ایجاد کرده و خود اوضاع ژاپن را کنترل می کند.

رفتار آمریکا در قضایای اخیر نیز رفتار یک ابرقدرت بلامنازع به اصطلاح اتمی نیست و این نشان می دهد که امریکا قادر به قدرت نمایی نیست و رفتارهایش مثل یک لات ولگرد و خشن و نگران است.

بعد از جنگ جهانی دوم رهبران دو کشور با امریکا وارد معامله شدند تا از امریکا وجهه یک ابرقدرت اتمی را به جهانیان باور دهند. یکی هیروهیتو امپراطور ژاپن بود و دیگری فیدل کاسترو رهبر کوبا.

و هر دو رهبر یاد شده مزد کارشان را هم گرفتند و تا پایان حیاتشان بر کشورشان حکومت کردند.

هیروهیتو در طی جنگ جهانی دوم حکومتش تضعیف شده بود و زورش به نظامیان نمی رسید و هر ان ممکن بود نظامیان حکومتش را سرنگون کنند .هیروهیتو پنهانی با امریکا وارد معامله شد و راه را برای حضور .
نظامی امریکا در ژاپن باز نمود و همچنین وانمود کردند که دو شهر هیرو شیما و ناکازاکی با سلاحی به نام بمب اتمی نابود شده است و ترس و وحشت در میان نظامیان به وجود اوردند. و ارتش ژاپن تسلیم امریکا شد.

می توان با اطمینان گفت که در بمباران شهرهای هیروشیما و ناکازاکی هدف اصلی نابودی فرماندهان نظامی بوده است که احتمالا مرکز قدرت این فرماندهان بوده است و بعداز نابودی این فرماندهان نظامی ، هیروهیتو دستور تسلیم کشور ژاپن را صادر کرد.
دقیقا بعداز بمباران ناکازاکی ارتش ژاپن تسلیم شد.
در عوض هیروهیتو مپراطور ژاپن اجازه یافت تا پایان عمرش بر ژاپن حکومت کند و خود را تازیانه خدا می خواندو بعد از مرگش نیز پسرش اکی هیتو به قدرت رسید و چندی پیش نیز نارو هیتو پسر اکی هیتو رسما” امپراطور ژاپن شد. یعنی دقت نماییم هیرو هیتو به دنبال نجات تاج وتخت و سلسله پادشاهیش بوده است و میلیونها ژاپنی نیز قربانی شدند.

اشاره می کنم که در طول جنگ جهانی دوم حدود 60 شهر ژاپن آسیب کلی دیدند و آثار باقی مانده پس از بمباران این 60 شهر کاملا” شبیه هم هستند زیرا مدل اکثر خانه های ژاپنی از نظر نوع مصالح به کار رفته در انها ( چوب،پلاستیک،یونیلیت و مواد پلیمری ) شبیه هم بود و با بمباران چند نقطه اتش به تمام خانه ها سرایت و انها را نابود می کرد. اما رسانه ها فقط از دو شهر گمنام هیروشیما و ناکازاکی نام می برند و مدعی هستند این دو شهر با سلاحی عجیب به نام بمب اتمی نابود شده اند.

نقطه ضعف ژاپن این موضوع است که اگر دروغ بودن بمب اتمی و خیالی بودن ان لو برود ، کشور ژاپن از کشورهایی است که بیشترین لطمه را از این موضوع به خاطر گذشته دروغین خود و فریب مردم ژاپن خواهد خورد. و به همین دلیل آقای ظریف به ژاپن سفر نمود و مقامات ژاپنی را وادار نمود که به خاطر ابرو و امنیت کشور ژاپن هم که شده باید امریکا را وادار به نرمش نمایند.
و بعد از سفر ظریف  اقای شینزو آبه نخست وزیر ژاپن به  ایران سفر کرد و در طی حضور در ایران چهره اش بسیار آشفته و نگران بود. مخصوصا زمانی که شینزوآبه را به حضور رهبر انقلاب بردند

جالب است در مسیر حرکت اقای شینزو آبه عکسهایی از انفجار به اصطلاح اتمی هیروشیما را نیز قرار داده بودند و اقای شینزوآبه با دیدن این عکس ها مدام رنگ به رنگ می شد.
نقطه ضعف اروپا نیز همین موضوع است که نمی توانند با قاطعیت ایران را در موضوع برجام تحریم نمایند. چیزی که اقای عباس عراقچی معاون اقای ظریف به ان اشاره کردند.

اقای عراقچی گفتند که برجام یک توافقنامه امنیتی است و صبر ایران هم نامحدود نیست.

به خوبی می توان بوی تهدید را از این سخنان اقای عراقچی استشمام نمود.

در صورتی که در رسانه ها برجام یک موضوع داخلی ایران برای دستیابی به انرژی به اصطلاح هسته ای عنوان می شود نه یک توافقنامه امنیتی که می تواند امنیت اروپا و مناطق دیگری از جهان را تهدید کند. نقطه ضعف اروپا در این توافقنامه امنیتی چیست که دولتمردان ایرانی روی ان دست گذاشته اند؟؟؟؟
فیدل کاسترو نیز در سال 1962 با امریکا پنهانی وارد معامله شد و بحران موشکی کوبا را که یک بحران ساختگی و کنترل شده بود راه انداختند و با وانمود وجود 80 موشک اتمی شوروی در خاک کوبا چند ماه دنیا را در ترس و وحشت نگاه داشتند. بعد از این قضیه اقای کاسترو تا پایان عمرش بر کوبا حکومت کرد و بعد از مرگش برادرش حکومت را در دست گرفته است.

در سال 93 میلادی میخائیل گورباچف رهبر شوروی کاسترو را خائن به بشریت معرفی نمود و این می تواند اشاره اقای گورباچف به بحران موشکی کوبا و همکاری پنهانی کاسترو با امریکا باشد.

و الا چه خیانتی می تواند از سوی کاسترو رهبر کشور کوچک و بی اهمیت کوبا صورت گرفته باشد و انفدر این خیانت بزرگ باشد که اقای گورباچف چنین حرفی بزنند.

برجام یک داستان دنباله دار است و ممکن است به یک بازی باخت – باخت برای همه تبدیل شود.

اگر وقایع اخیر منطقه خاورمیانه با دید باز و تجزیه و تحلیل درست صورت گیرد نشان می دهد که نه امریکا ، نه اسرائیل و نه هیچ کشور دیگری چیزی به عنوان سلاح هسته ای در اختیار ندارند.

رفتار امریکا در این قضایا مثل رفتار یک لات ولگرد می باشد که فقط در توهمات خودش فکر می کند افراد از او می ترسند.

اسرائیل هم که در تاریکی شب به شکل حقیرانه ای اقداماتی کور انجام داد. و در عمل ان طور که وانمود می کرد ، ظاهر نشد.

سوال این است که نقطه ضعف امریکا چیست که نمی تواند در نقش یک ابرقدرت واقعی ظاهر شود؟

چرا اعتبار تهدیدات نظامی امریکا از بین رفته است؟

چه ریگی به کفش مقامات امریکاییست که که مدام جا خالی می دهند و سعی می کنند درگیر جنگ در منطقه خاور میانه نشوند؟

حقیقت ان چیزی نیست که سیاستمداران می گویند بلکه حقیقت همان چیزیست که سیاستمداران سعی می کنند ان را مخفی کنند.

کانال تلگرامی آقای کرامت سلیمی: 👇🏻👇🏻

🆔 @lienuclearbomb ✅

رمز فایل، در صورت وجود :

درباره زمین تخت

زمین تخت
زمان خود را به بهتر کردن خود با مطالعه نوشته های دیگران اختصاص دهید. بنابراین شما به سادگی آنچه را بدست می آورید که دیگران سخت برای آن زحمت کشیده اند.

همچنین بررسی کنید:

آزمایش لیزر: زمین مسطح است

آزمایش لیزر: زمین مسطح است

آزمایش لیزر: در مطالب قبل به توضیح برخی از مهم ترین برهان های کرویت زمین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − پنج =

Translate »