انتشار نهایی مستند زمین تخت پارسی فصل 1 / قسمت 5 / سفر به ماه فریب قرن

در مستند زمین تخت پارسی قسمت پنجم ، ابتدا با علوم گرافیک و تدوینگری موضوع سفر به ماه را بررسی و مورد انتقاد قرار خواهیم داد.

سپس افشاگری ها و اعترافات دانشمندان و کارمندان ناسا را ترجمه کرده ایم و برای شما قرار داده ایم تا متوجه توطئه و فریب بزرگ ماهنوردی بشوید

.

 

اعراف :
وَلَقَدْ ذَرَأْنَا لِجَهَنَّمَ كَثِيرًا مِنَ الْجِنِّ وَالْإِنْسِ ۖ لَهُمْ قُلُوبٌ لَا يَفْقَهُونَ بِهَا وَلَهُمْ أَعْيُنٌ لَا يُبْصِرُونَ بِهَا وَلَهُمْ آذَانٌ لَا يَسْمَعُونَ بِهَا ۚ أُولَٰئِكَ كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْغَافِلُونَ 179
و در حقيقت، بسيارى از جنّيان و آدميان را براى جهنم آفريده‌ايم. [چرا كه‌] دلهايى دارند كه با آن [حقايق را] دريافت نمى‌كنند، و چشمانى دارند كه با آنها نمى‌بينند، و گوشهايى دارند كه با آنها نمى‌شنوند. آنان همانند چهارپایان بلكه گمراه‌ ترند. [آرى،] آنها همان غافل‌ماندگانند.


الانفال :
إِنَّ شَرَّ الدَّوَابِّ عِنْدَ اللَّهِ الصُّمُّ الْبُكْمُ الَّذِينَ لَا يَعْقِلُونَ 22
بدترین جانوران نزد خدا کسانی هستند که (از شنیدن و گفتن حرف حق) کر و لالند درحالی که هیچ از عقل استفاده نمی‌کنند.


در زبان انگلیسی ، کلمه Sheeple ترکیب Sheep و People است؛ و به کسانی اطلاق میشود که از نظر ذهنی در حد گوسفند هستند و این یعنی بدون تعقل و تفکر از هرکسی یا هر چیزی پیروی میکنند مانند غرب پرستان  و Sheeple مصداق اشکاری هستند برای رساندن مفهوم ایات قرآنی فوق.

 

سایر قسمت های مستند زمین تخت پارسی

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4 پارت اول

قسمت 4 پارت دوم

قسمت 5

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

13 − 7 =