دروغ سفر به ماه

نقدی بر آپولو های ناسا / دروغ سفر به ماه – 2022

در این مقاله به سری اشتباه ها و دروغ هایی که ناسا با ماموریت های آپولو داشته می پردازیم، مقاله آپولوهای ناسا ممکنه مدتی بعد آپدیت بشه و سایر اشکالات و مچ گیری و یا دروغ هایی که سازمان ناسا برای فریب انسان ها ساخته، در این مقاله قرار می گیره.

توجه : تمامی عکس ها قابلیت بزرگنمایی دارند ، برای بزرگنمایی کافی است یک بار روی تصاویر کلیک کنید.


ویدیوی مرتبط : مستند زمین تخت پارسی فصل 1 قسمت پنجم در خصوص سفر به ماه فریب قرن :
https://flatearthfarsi.ir/all/1313/مستند-زمین-تخت-پارسی-فصل-1-قسمت-پنجم/

آپولو های ناسا
گرفته شده توسط مایکل کولینز سرنشین آپولو یازده
آپولو های ناسا
فاصله پنج میلیون کیلومتری از زمین گرفته شده توسط مارس اکسپرس

بنابر ادعای آنان فضاپیمای مارس اکسپرس در مسیر سفر خود به سیاره‌ی سرخ و در فاصله ۵ میلیون کیلومتری، دوربین خود را به سوی زمین برگردانده و این عکس را از زمین را گرفت.
حال سوالی که مطرح میشود این است که آیا ماه نیز در فاصله پنج میلیون کیلومتری از زمین قرار دارد که زمین در تصاویر آپولو و چینی ها این چنین کوچک دیده میشود؟ تصاویر ناسا زمین را دقیقا مانند این تصویر مارس اکسپرس نشان میدهند

تصاویر ناسا موضوعی را به ما خوب فهمانده آن هم این است که زمین و ماه دو جرم فضایی ثابت هستند که منتظرند تا ناسا از آن ها تصویر برداری کند.
سرعت زمین: 67 هزار مایل بر ساعت در فضا به دور خورشید
سرعت ماه: 2,288 مایل بر ساعت در فضا به دور زمین
آن وقت این دو جرم فضایی فقط منتظرند که ناسا از آن ها تصویر تهیه کند. حتی در اکثر تصاویر آن ها زمین به دور خود نیز نمیچرخد.
سرعت ادعایی زمین به دور خود: 1000 مایل بر ساعت
مشکل دیگر اینکه در اکثر تصاویر ناسا ماه در کنار زمین و بسیار نزدیک به زمین نشان داده میشود اما در بسیاری گویا از هم میلیون ها کیلومتر فاصله دارند…..

آپولوهای ناسا

آپولوهای ناسا

آپولوهای ناسا

آپولوهای ناسا

آپولوهای ناسا

آپولوهای ناسا

ناسا مانند شرکت فیلم سازی هالیوود است اما فرق بین این دو این است که ناسا ادعا میکند درحال نشان دادن حقایق است اما هالیوود این ادعا را نمیکند بلکه ادعا میکند فیلم هایش علمی تخیلی است(به خصوص فیلم هایی درباره داستان فضا). در این تصاویر شما میبینید که قبل از پروژه آپولو افرادی مشغول ساخت ماکت هایی از ماه هستند! در برخی تصاویر در کنار افراد تصاویری از ماه دیده میشود که گویا با تهیه تصویر از ماه قصد داشتند بطور دقیق ماکت را مانند ماه تهیه کنند. این تصاویر به خوبی نشان میدهند که ناسا با هالیوود و دیزنی فرقی ندارد تنها ادعا میکند که حقایق را نشان میدهد.

حال میشود رابطه ناسا و دیزنی را بهتر درک کرد

آپولوهای ناسا

پنجاه و اندی سالگی این تصویر فیک را تبریک میگویم
ماموریت های اپولو بر روی قسمتی از ماه که سمت زمین بود انجام شد و فضانوردان فرود آمدند!! اما در تصاویر آن ها زمین همیشه در بالای افق قرار دارد اما در واقع آن ها باید زمین را در بالای سر خود میدیدند نه در افق چون بر روی قسمتی که سمت زمین است فرود آمده بودند!! آیا اینجا یک اشکال وجود ندارد؟ به مناسبت پنجاه سالگی این تصویر فیک دوباره یاد آور اشکالات آپولو شدیم!

دروغ سفر به ماه
آپولو با مقوا و آهن های حلبی و سایر آشغال ها ، با  استفاده از چسب و لوازم ماکت سازی سرهم شده است !

آپولوهای ناسا

آپولوهای ناسا

تصویر معروف از زمین به نام تیله آبی تصویری است که ادعا میشود توسط فضانوردان ماموریت جعلی آپولو 17 از فضا و از فاصله 45 هزار کیلومتری از زمین گرفته شده.
اما آیا این تصویر حقیقی است؟ نظر رابرت سیمون یا آقای تیله آبی در این مورد چیست؟
آخرین باری که شخصی تصویری از بالای مدار نزدیک زمین تهیه کرد در سال 1972 در طول ماموریت اپولو بود که فقط قسمتی از نیم کره زمین (نه همه کره زمین) در آن مشخص بود در سال 2002
سپس ما نقشه ای تخت را بر روی یک کره پوشاندیم و بخشی از کار من یک پارچه سازی سطح، ابر ها و اقیانوس ها برای مطابقت با انتظارات مردم از اینکه زمین از فضا چگونه است بود.
آن تصویر معروف شد به تصویر تیله آبی.
دوستان عزیز این دیگر تئوری توطئه نیست! ناسا در وب سایت خود اشاره کرده که تصاویر مطابق با انتظارات مردم ساخته میشود یعنی تصویر حقیقی ای از زمین وجود ندارد.
یک فرد منطقی از خود می پرسد:
چرا با وجود هزاران ماهواره که آن ها ادعا دارند در مدار زمین وجود دارد، یک تصویر حقیقی ماهواره ای تهیه نمی کنند و تنها تصاویر را جعل میکنند؟

ویدئویی از مدارگرد شناسایی ماه LRO که به وضوح محل های فرود کاوشگرهای آپولو و تجهیزات بجا مانده فضانوردان را نشان میدهد
(برای اثبات یک دروغ از سی جی آی استفاده میکنند) تصاویر فیک برای اثبات تصاویر فیک

آپولوهای ناسا

اشکالات داستان سفر به ماه

1- با وجود اینکه در قرن بیست و یک هستیم ولی بشر هنوز نتوانسته در همین نقاط در دسترس خود با کنترل های نامحدودی که قادر است اعمال کند به اعماق دو هزار یا سه هزار متری دریاچه ها و اقیانوس ها دست یابی داشته باشد جایی که فشاری بسیار بسیار کمتر از آنچه در خارج از جو وارد خواهد شد بر انسان و تجهیزاتش وارد می شود، حال چگونه ممکن است چهلو پنج سال پیش تر از این و در قرن بیستم بشر به ماه رفته باشد؟

2- چرا با وجود تلسکوپ های نوری بسیار قوی و نیز ادعای نصب دوربین های قوی مانند دوربین های با تصاویر زنده گوگل ارث در مدار زمین، تا کنون هیچ تصویری واضح تر از آنچه در همان تصاویر اولیه چهلو پنج سال پیش ارائه داده اند ارائه نمی شود و بر عکس، تصاویر جدیدی که ارائه می شوند ابهامات را زیادتر هم کرده اند؟

3- یکی از دستاویزهایی که غافلین مومن به ناسا، به طرز کاملا ناشیانه ای برای دفاع از سفر به ماه می آورند تصاویر ویدئویی(!) ماهواره ژاپنی از بقایای چهلو پنج سال پیش ماهنوردان است که آن را ضربه مهلکی به منتقدین می شمارند در حالی که این دستاویز فقط نشاندهنده غفلت و بی سوادی آنهاست

این تصاویر نیز بیشتر بر ادعای دروغ بودن سفر به ماه صحه می گذارد زیرا در امروز که حتی به فیلم های مستند و زنده هم نمی توان اعتماد کرد این ماهواره فقط عکس محل استقرار و نمایش شبیه سازی شده را مجددا به عنوان ماه نشان می دهد عکس هایی که با همان کیفیت چهلو پنج سال پیش و بصورت اسلاید نمایش داده می شوند که افراد بی اطلاع، به اشتباه آن نمایش ویدئویی اسلاید ها را فیلم نامیده اند

دروغ گویی به حدی علنی شده که تصویر انیمیشن چرخش ماه را که در لحظه شروع نمایش، هلال بود بعد بلافاصله در نیم ثانیه قرص ماه کامل می شود را به عنوان تصویر واقعی ماه عنوان می کنند و جالب تر در همین تصاویر انیمیشن سیمولیشن شده از ماه، نام اپولو یازده نوشته شده که نشان می دهد آقایان فضانورد و ناسا در فضا و بالای محل فرود ماهواره ها بصورت هولوگرام نام ماهواره ها را هک کرده اند که وقتی ماهواره ژاپنی کذایی اقدام به فیلمبرداری می کند و ماه می چرخد نوشته ها از جلوی دوربین رژه می روند و شروع به معرفی جغرافیای ماه می کنند!

از نظر ما وقتی می توان گفت تصاویر جدید، بر اسناد چهلو پنج سال پیش صحه می گذارند که فیلمها، زنده و مستند و بدون قطع شدگی، از سطح ماه نمایش داده شود و آن تجهیزات را نشان دهد، که البته هرگز چنین تصاویری نخواهیم دید.

4- یکی از اشکالات اساسی و ساختاری سناریوی طراحی شده برای سفر کذایی به ماه این است که یک ماه پیما، چگونه پس از پرتاب شدن و صعود از سطح ماه، در فضای تاریک و لایتناهی مدارات پیرامونی ماه، می تواند سفینه فرمانده را که منتظر اوست یافته و با آن تلاقی کند و سپس به آن اتصال یابد یا جابجایی سرنشین انجام دهد؟ زیرا آن سفینه که نمی توانست در جایی در فضای پیرامون ماه بایستد و منتظر خبری از سطح ماه شود چون کاهش سرعت باعث سقوط در ماه و افزایش سرعت هم باعث خروج از مدار ماه می گردد بلکه باید با سرعت ثابت به دور ماه می چرخید و پرتابه از سطح ماه نیز باید به قدری می چرخید تا در فضای تاریک به نوعی معجزه آسا به آن برسد!

اگر هم گفته شود مانند ماهواره های مخابراتی اطراف زمین که با سرعت چرخش وضعی زمین هماهنگ هستند و مانع سقوط می شود آنها نیز با سرعت چرخش وضعی ماه هماهنگ می شدند تا سقوط نکنند، حرفی بس چرند گفته اند زیرا ماه حرکت وضعی ندارد و از این نظر همیشه ثابت است لذا چنین تصوری نیز باطل است و در این صورت سفینه فرمانده باید بلافاصله به ماه سقوط می کرد.

از طرف دیگر هم اگر گفته شود که نه، سفینه فرمانده، ماه نورد را به سمت ماه رها کرده و خود در مدار ماه، در حال چرخش مانده است، این همان اشکال بزرگ است که در فضای همیشه تاریک و بی کران، چگونه می توانست ماه نورد را هنگام بازگشت، یافته و با آن ملاقات کند؟

برای درک بهتر مشکل، تصور کنید که شما در شبی تاریک از ضلع جنوب کویر لوت به دور کویر در حال چرخیدن هستید و دوست تان در همان حال از گوشه ای در جهت جغرافیائی مقابل، به سمت شما حرکت می کند نه صدای همدیگر را می شنوید و نه کنترل گاز و فرمان چندانی در اختیارتان است و نه فرصت کافی دارید و صدها محدودیت دیگر. حال اگر حتی به هم برسید و از ده متری هم نیز عبور کنید متوجه نخواهید شد.

تصور کنید که در مدارهای بی شمار ماه در حال چرخیدن هستید و قرار است چیزی از ماه به سمت یکی از این مدارها پرتاب شود نه نقطه ثابت مرجعی دارید و نه می توان آدرس داد و نه جی پی اس و غیره وجود دارد که هر دو نفرتان به آن پناه ببرید یا نه جایی هست که در آنجا منتظر هم باشید چگونه به هم خواهید رسید؟

5- در فیلم زمین خوردن فضانورد در ماه، چندین اشکال وجود دارد
یکی اینکه به نظر می رسد از ابتدا بنا بوده یک صحنه ساختگی زمین خوردن از فضانوردان گرفته شود
زیرا آن سنگ و چاله کنار آن نیز از اول در کادر تصویر بود و فضانوردان بدون هیچ توجیهی آمده و در نزدیک آن صحبت می کردند.
دوم اینکه فضانورد اول که زودتر از صحنه خارج می شود بیش از حد، ادای راه رفتن در آب را در می آورد و ابتدا به سمت جلو خم شده و بدن را به جلو پرتاب و با نوک پا راه می رود در حالی که برخلاف او، فضانورد دوم هیچ تکیه ای به نوک پا نمی کند و مانند روی زمین با کف پا راه می رود تا زیر پایش را ندیده و به زمین بخورد!
سوم اینکه اگر این افتادن سهوی بوده پس می توان اشکال گرفت که فضانوردانی که چنین حواس پرت بودند که در یک حرکت سادۀ دو دقیقه ای یک خطای دهشتناک داشته اند و سنگ زیر پای خود را نمی دیدند پس بطور متوسط در مدت زمان بیش از هشت روز، به احتمال زیاد باید نزدیک به شش هزار خطا می داشتند که می دانیم با توجه به انتشار خطا و شرایط ویژه محیط و سن و تجربه، باید خطاهای عملی را چندین هزار برابر این مقدار گرفت پس با چنین فاجعه ای، چگونه آن همه برنامه های سخت میلیمتری که همگی حیاتی بوده اند را بدون کمترین اشتباهی، زنده و سر حال به جا آورده و جان سالم به در برده اند؟
چهارم اینکه هر کدام از فضانوردان با تجهیزات خود با توجه به شتاب جاذبه در ماه که یک ششم زمین است نمی توانسته بیش از بیست کیلوگرم وزن داشته باشد حال یک انسان دو متری بیست کیلوگرمی، چرا به خاطر گیر کردن سنگ به پایش باید آنچنان با سرعت به زمین بیفتد؟
پنجم اینکه صداهای بوق دستگاههای فضانوردان، بدون کمترین اعوجاج و اغتشاشی در زمینه صحبتهای فضانوردان هست در حالی که صدای فضانوردان به قدری دچار اغتشاش یا دیستورشن شده که به زحمت می توان گفتارشان را دریافت، چنین امری اصلا عادی نیست زیرا اگر پارازیتی هست باید در هر دو صدا نفوذ کند نه گزینشی.
6- در حین حمل پرچم برای نصب، در اثر مقاومت هوا، گوشه آزاد پرچم از بقیه پرچم جا می ماند و حتی با وجود اینکه این پرچم از ماده خشکی ساخته شده است تا تکان نخورده و رسوایی به بار نیاورد ولی با این وجود، چندین بار این گوشه و نقاط دیگر پرچم در اثر جابجایی و خلأ ناشی از حرکت فضانوردان، اعوجاج می گیرد که کل نمایش ماه نوردی را رسوا می کند.

7- به کدام دلیلی حرکات ماه نوردان، اسلوموشن است؟ مگر کم شدن وزن باعث اسلوموشن شدن حرکات تمام اعضا می شود؟ اگر جواب مثبت است پس چرا حرف زدنشان اسلوموشن نیست؟ مثلا آیا اینهایی که از آسمان زمین، سقوط آزاد نمایشی اجرا می کنند یا در حالت بی وزنی در داخل فضا پیما یا هواپیمای ویژه سقوط آزاد، حرکت می کنند آیا حرکاتشان اسلوموشن است؟
یا اگر اینها به جای ماه، به کره ای می رفتند که شتاب جاذبه بیشتری نسبت به زمین می داشت و وزن شان بیشتر می شد آیا حرکات بدن شان تندتر می شد؟
نه خیر، بلکه به نظر میرسد تمام فضانوردان در سیالی غلیظ تر از هوا و رقیق تر از آب، حرکت می کنند که بالاجبار حرکات عادی را کند کرده است یا ترفندی دیگر در داخل لباس ها به کار رفته است.
8- در هنگام پرتاب ماه نورد از سطح ماه به مدار ماه، یک دوربین فیلمبرداری روی ماه قرار دارد که مدام حرکات آن پرتابه را در کادر خود نگه داشته و فیلم آن را مخابره کرده است.
شایان ذکر است که در چهلو پن سال پیش سیستم رهگیر اتوماتیک(تشخیص چهره) هنوز برای دوربین های فیلمبرداری اختراع نشده بود تا دوربین بصورت خودکار شیئی پرنده را در کادر خود نگه داشته و آن را تعقیب کند و این تکنیک به تازگی و چند سالی است به دلیل نیاز پخش فوتبال به این سیستم اختراع شده است و نوعی سیستم دیجیتالی است که در آن دوره به کار نمی رفت.
9- چرا در تصاویر ناسا مربوط به سفرهای آپولو، جزئیات زمین از روی ماه، کمتر از جزئیات ماه از روی زمین، مشخص است؟
در حالی که حجم زمین چندین برابر بیشتر از ماه است بنابراین باید جزئیات زمین را بهتر بتوان دید(خواهیم گفت که دیدن همان جزئیات اندک هم در عمل غیر ممکن است)

10- تصاویر زمین آبی رنگ در کنار ماه مونتاژ است نه واقعی و گرنه کره زمین باید بصورت کره ای کاملا قرمز یکنواخت دیده شود و جو قرمز باید مانع دیده شدن سطح آن شود زیرا که به دلائل علمی زمین باید از هر نقطه ای در خارج از جو، قرمز دیده شود همانگونه که تمام اجرام منظومه شمسی، رنگ بیرون و ظاهری شان متفاوت با رنگ سطح شان است.

این یک امر طبیعی است که خوشبختانه سه دهه بعد از سپری شدن تب سفر به ماه، تازگیها یکی از دانشمندان کشف کرده که هیچکدام از سیارات از داخل جو یا از روی سطح خود به رنگی که ما از بیرون می بینیم دیده نمی شوند. ولی این دانشمند وظیفه شناس برای اینکه زحمات ناسا را به باد ندهد برای این قانون یک استثناء نیز قائل شده است و آنهم کرۀ زمین است که از هر دو منظر به رنگ آبی دیده می شود؟!
ایشان استناد این همرنگی را فقط وجود عکس های آبی از زمین که عکاس آنها، دیگر
اما به دلیل شکست و تجزیه نور سفید(مایل به زرد)خورشید توسط جو زمین، از آنجایی که نور آبی با طول موج کوتاهتر، بیشتر شکست خورده و به سمت سطح زمین خمیدگی پیدا می کند لذا کل جو از سطح زمین به رنگ آبی دیده می شود که طول موج کوتاهتری دارد.
به همان دلیل نیز کمترین شکست برای نور قرمز است یعنی نور قرمز به سمت داخل زمین کمترین خمیدگی را دارد لذا به بیرون از جو کشیده شده و باعث می شود زمین از خارج از جو خود به رنگ قرمز دیده شود همانطور که سایر سیارات منظومه شمسی نیز همچنین هستند.
مکانیسم این عمل به قدری زیبا و شگفت انگیز است که انسان را به حیرت وا می دارد، تابش خورشید از افق در هنگام طلوع و غروب یک قاعده دارد و وقتی که در وسط آسمان است نیز قاعدۀ خاص به خود را می گیرد همچنین وقتی که از نقطه ای در خارج از جو به زمین نگریسته شود هم حالت خاص دیگری است.
11- چرا در تصاویر منسوب به سطح ماه، روشنی افق اینقدر محدود به حدود صد متری است؟ در حالی که نور مستقیم خورشید یا بازتاب آن باید تا یک نیمه ماه را روشن کند ولی در تصاویر، این ماه حتی از یک جزیره کوچک که در اثر جزر و مد تشکیل می شود هم کوچکتر است.

12- در تصاویر آپولو یازده مرتبا می بینیم که فضانوردان در حال نصب دستگاه انعکاس دهنده لیزیری بر روی ماه هستند!
لازم به ذکر است که با هیچ وسیله ای نمی توان از روی زمین پرتوی لیزری را دقیقا عمود بر بازتاباننده لیزری مذکور تاباند تا انعکاس آن به مبدا برگردد زیرا ماه و زمین دائما در حال حرکت هستند. بر فرض محال، اگر چنین امری ممکن شود نیز بی فایده خواهد بود زیرا هر میکرون لرزش یا تغییری در هر کدام از فرستنده یا گیرنده، پرتوی لیزری را به ملیونها کیلومتر دورتر بازتاب خواهد داد و البته لرزشهای تا این اندازه، کاملا طبیعی است.
کسانی که تنظیم کردن دیش های ماهواره ای را تجربه کرده اند می دانند که کار به چه سختی ممکن است، حال اگر امواج ماهواره ای به جای واگرا بودن، یکنواخت موازی(خطی-لیزری) می بودند تا به حال هیچ گیرنده ماهواره ای موفق به دریافت کانال نشده بود.
پس نصب و کاربرد آن سیستم های دکوری در ماه، دروغ است. کل سطح ماه برای امواج رادیوئی غیر موازی(غیر لیزری) با فرکانس های گیگاهرتزی ارسالی از زمین مانند آینه عمل کرده و مانند مهتاب آنها را به سمت زمین باز می تاباند.
مهندسان مخابرات قبل از اختراع و به کارگیری از ماهواره ها، از خود سطح ماه به عنوان ماهواره استفاده می کردند.
13- چرا امواج uv (ماوراء بنفش) مستقیم و قوی خورشید نتوانست بلافاصله رنگهای موجود در لوازم یا لباس و یا پرچم را تیره کند؟
می دانیم که امواج uv که از یک لامپ فلورسنت بسیار ضعیف ساتع می شوند، به راحتی در طی چند ساعت زردی نوزادان را بر طرف می کند یا آفتابی که از فیلتر قوی جو نیز گذشته است ولی لباسها و سایر وسایل پهن شده را تغییر رنگ می دهد و در طی روزها و سالیان می پوساند ولی در کمال شگفتی uvهای با آن قدرت، تاثیری بر رنگ های تجهیزات فضانوردان نگذاشته است.
14- چرا رنگهای تجهیزات و لباس های فضانوردان، عینا مانند آنچه بر روی زمین دیده می شود می باشد در حالی که در ماه، جوی آبی رنگ نیست که تعریف رنگ ها را برایمان انجام دهد و مطمئنا هیچکدام از رنگهای پرچم و لباس فضانوردان در فضای بدون جو و عریان ماه، نباید به آن رنگ های زمینی دیده شوند زیرا که جو آبی زمین در آنجا نیست.
15- چرا در بیرون از جو زمین و در مدار ماه و روی سطح ماه، امواج و گرمای خورشید نتوانست وسایل الکترونیکی از قبیل فیلم و مدار و سیم و… را تجزیه و متلاشی کند؟
16- چرا امواج خورشید نتوانست بر روی مدولاسیون های فرکانسی ارتباطی فضانوردان اخلال چشمگیری ایجاد کند؟

17- چرا نبود جو و وجود خلأ نتوانست از درون لباسها فشار را بالا برده و لباسها و شلوار و دستکش های فضانوردان را باد نموده و متلاشی کند و در نتیجه آنها را بکشد؟ در واقع چنان فشاری که از آب دریا بر لباس یک غواص در عمق سه هزار متری وارد می شود چندین برابر آن در ماه از درون لباس بر لباس فشار وارد می کند.
18- با وجود کم وزنی بسیار زیاد یعنی یک ششم شدن سنگینی، به طوری که یک فضا نورد صدو بیست کیلویی با تجهیزات هم، بیش از بیست کیلو وزن احساس نمی کند با این وجود چرا راه رفتن ها، بجای قدم های بلند، با سایش پا روی زمین صورت می گرفت مگر سنگین شده بودند؟
19- چطور با وجود بارش های خطرناک شهاب سنگی در ماه که علائم آن در محل فرود بسیار بود هیچ شهاب سنگی هرگز هیچ مشکلی برای آنها ایجاد نکرد؟
20- با وجود سطح حفره ای و نامطمئن و شل ماه، ماه نوردان چگونه با خیال راحت ماشین سواری کردند و از دهان باز کردن هیچ چاله ای نترسیدند؟
21- در تصاویر آپولو هفده یک فضا نورد در کنار تخته سنگی به وزن زمینی بیست تا سی تنی ایستاده ولی حواشی این تخته سنگ نشان می دهد که بصورت مصنوعی در آنجا قرار داده شده است. با توجه به اینکه ماه فعالیتهای پوسته ای ندارد و چنین سنگی قطعا یک شهاب سنگ عظیم الجثه باید باشد و سنگی با این وزن اگر از آسمان افتاده باشد ممکن نیست در اطرافش فرورفتگی و عوارض ایجاد نکند ولی هیچ حاشیه ای نشان از شهاب سنگ در آنجا دیده نمی شود.
22- در نمایش پرش به بالا توسط فضانورد نیز پارامترهای بسیار مصنوعی قابل رویت است و معلوم می شود آن فرد با طناب و به آرامی به بالا کشیده می شود و کمی سریعتر به پایین بر می گردد در حالی که با این پرش در حالت طبیعی باید اقلا یکو نیم متر به بالا می جهید ولی بیش از سی سانتی متر به بالا نمی جهد و سرعت پایین آمدن نرمال تر از بالا رفتن است. علت اینکه نخواسته اند پرش را به ارتفاع واقعی یکو نیم متر برسانند این است که خواسته اند زمان سقوط آزاد، کمترین زمان ممکن را داشته باشد و ترسیده اند منتقدین با محاسبه زمان سقوط و ایراد شتاب طبیعی جاذبه در آن فاصله، به راحتی به مصنوعی بودن این فضای شبیه سازی شده پی ببرند.

23- آقایان ناسا و دوستان هوادارشان، هر قدر هم توجیه نچسب بنمایند باز ایراد سایه ها را نمی توانند توجیه کنند مگر می شود در عکس ها تمام اتفاقات نادر افتاده باشد مثلا ناهمواریها سایه ها را کج کنند یا از یک منظره دو عکس یکسان یکی با آپولو پانزده و دیگری بدون آن باشد و از این قبیل. گاهی تصویر بوضوح نشان دهنده این است که از یک پروژکتور قوی در فاصله حدود بیست تا پنجاه متری، به جای خورشید واقعی استفاده شده است زیرا امتداد همگرای سایه ها در چنین نقطه ای به هم می رسد و سطح افق های دور دست، کاملا تاریک است که خورشید چنین فضایی در ماه ایجاد نمی کند چون می بینیم که کل ماه روشن است اقلا در باریک ترین زمان هلال ماه(اول هر ماه)، هزاران کیلومتر از سطح ماه روشن است.

24- اگر سفر به ماه موفقیت آمیز بوده و حقیقت داشته است پس چرا ادامه نیافت؟
در جواب فرموده اند که با توجه به پیشرفت هایی که صورت گرفته هزینه سفر نکردن و مطالعه بدون ارسال آدمی به ماه، بسیار کمتر و دقیق تر و پر فایده تر بوده است(!؟) که البته سخنی فوق العاده جفنگ است و باید پرسید که در این چهلو پنج سال، کدام ذره ای از خاک ماه را آورده اند و یا کدام زاغه ای در ماه را مطالعه کرده اند؟ در حالی که در همان سفر تخیلی اول، مدعی بودند چند تن از خاک و سنگ ماه را آورده و چندین مطالعه زمین شناختی یا لرزه نگاری یا نجومی یا مخابراتی را انجام داده اند.
همچنین فرموده اند پروژهایی چون سفر به ماه وقتی مدتی از آن می گذرد و خاک می خورند تمام عوامل آن از گردونه ناسا خارج می شوند لذا راه اندازی مجدد طرح سفر به ماه نیازمند طراحی مجدد تمام پروژه از صفر است(!؟) شگفتا که چه دلیل مزخرفی است. پس با این حساب می پرسیم که چرا خود ناسا که بر مبنای سفر به ماه طراحی شده است منحل نشد ولی اساس کارشان از گردونه خارج شد؟
گفتنی است که از آنجایی که در اولین تلاش سفر به ماه، ضربات و زیانهای ناشی از غیر ممکن بودن این سفرها به قدری غیرقابل کنترل و غیرقابل پیش بینی و جبران ناپذیر بود که هر چه اصرار می کردند سفر بعدی صورت بگیرد بدتر ضربه می خوردند لذا تصمیم گرفته شد برای آبروداری، نمایشی برای آن سه سال به اجرا در بیاید و بعد به فراموشی سپرده شود ولی چون تکانه های تبلیغاتی این برنامه بسیار وسیع بود لذا در برابر پرسش مردم و دانشمندان مجبور شدند دروغ پشت دروغ بتراشند.
در یک کلمه می توان پرسید کدام دروبین فیلمبرداری یا عکاسی را با هزینه بسیار جزئی تر از ارسال بشر به ماه، تاکنون توانسته اند به ماه بفرستند که بر روی آن راه برود و به اکتشاف ماه پرداخته و تصویر محل های فرود آپولو را ارسال کند؟ به همان شکلی که دوربین به اعماق دریاها می فرستند یا به تونل های باریک اهرام مصر و یا به زاغه های تنگ و باریک غارها می فرستند؟ جواب هیچ دوربینی.
واقعیت این است که از آنجایی که دکور و لوکیشن فیلمبرداری و عکاسی از صحنه های ساختگی پروژه سفر به ماه در زمین، کاملا از بین رفته است و از آنجایی که اگر دوربین هایی هم از سطح ماه در امروزه روز تصویر بگیرند دروغ بودن آن سفرها را آشکار خواهند کرد لذا این قضیه را به کل در محاق فراموشی برده اند.

آپولوهای ناسا

سفر انسان به ماه نه چهلو پنج سال پیش ممکن بود و نه با تمام امکانات امروزی سال دوهزارو ببیست و دو ممکن است اتفاق بیفتد که اگر میسر بود ابتدا لاشه هواپیماهای مسافری غول پیکری را که با تمام امکانات امنیتی و مخابراتی زنده و تحت نظر رادارهای زمینی و ماهواره ای و جی پی اس و طول و عرض جغرافیائی و …چندین کشور، ناگهان سقوط می کند پیدا می کردند و بعد به فکر فرود یا سعود از ماه(بدون در اختیار بودن کمترین عامل قابل کنترل) می افتادند.
25- خدا در قرآن در آیه سیو سه سوره الرحمن می فرماید:
«یَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ»
اى گروه جن و انس اگر میتوانید از کرانه ‏هاى آسمانها و زمین رخنه کنید پس رخنه کنید جز با سلطان رخنه نمى‏ کنید.
و در ادامه، در آیه سیو پنج نیز می فرماید:
«یُرْسَلُ عَلَیْکُمَا شُوَاظٌ مِّن نَّارٍ وَنُحَاسٌ فَلَا تَنتَصِرَانِ»
بر شما شراره‏ هایى از تفته آهن و مس فرو فرستاده خواهد شد و یارى نمی شوید.
«سلطان» به نیرو و قدرت و علم بلامنازع گفته می شود که شکی در سلطه آن بر امور نیست و «معشر» گروه جمع کامل را گویند که در اینجا این گروه از سرآمدان اجنه و انسان تشکیل می شود که حتی در اینصورت نیز از کرانه های آسمان و زمین نمی توانند عبور کنند مگر اینکه از شخصیت ثالثی یعنی سلطان کمک بگیرند.
ملاحظه می گردد که حتی موجودی چون جن و شیطان که خودشان از جنس آتش بوده و نامرئی می باشند و در نفوذپذیری در درون هر چیز از جمله فکر انسان، زبانزد هستند خود گرفتار در کرانه ها و اقطار زمین و آسمان ها هستند که در همگروهی و همفکری با انسان، بدون بهره گیری از سلطان نمی توانند از اقطار زمین عبور کنند پس ناسا که نه از اجنه کمک گرفته و نه از سلطان، چگونه به این موفقیت می توانست نائل آمده باشد!

آپولوهای ناسا

آپولوهای ناسا

آپولوهای ناسا
آپولوهای ناسا
آپولوهای ناسا
آپولوهای ناسا

ماموریت آپولو یازده بر روی قسمتی از ماه که سمت زمین بود انجام شد و فضانوردان فرود آمدند!! اما در تصاویر آن ها زمین همیشه در بالای افق قرار دارد اما در واقع آن ها باید زمین را در بالای سر خود میدیدند نه در افق چون بر روی قسمتی که سمت زمین است فرود آمده بودند!! آیا اینجا یک اشکال وجود ندارد؟

بصورت ساده تر میتوان گفت که تمام تصاویر آپولو از زمین فیک هستند البته دلایل بیشتری برای رد و فیک بودن آن ها وجود دارد ولی این ها ساده ترین و محکم ترین دلایل هستند!

آپولوهای ناسا

آپولوهای ناسا

اولین تصویر گرفته شده از طلوع زمین به دست بشر. این تصویر در ۲۴ دسامبر ۱۹۶۸ و در حین پروژه آپولو ۸ گرفته شده است.(یادی از یکی از بزرگ ترین دروغ های تاریخ بشریت)

فروش زمین ماه

به گزارش خبرگزاریها تعداد کسانی که زمینهای ماه را خریداری کرده اند به بیست هزار نفر رسیده است و در اسلواکی نیز پنج هزار نفر تا کنون اراضی مسکونی در ماه را خریداری نموده اند . در همین راستا ” سفارت ماه” مستقر در ” پراگ” پایتحت چک سودهای کلانی را نصیب خود نموده است و بازار فروش زمینهای ماه در حال رونق است.
یکی از مسئولین “سفارت ماه” به نام “فیلیپ رایخارتفی” د ربیانیه ای مطبوعاتی که ناسا نیز نسخه ای از آن را منتشر کرده اعلام کرد فروش زمینهای ماه در چک از سال 2006 آغاز شد و شاهد افزایش تقاضاهای مردمی در مناسبتهای مختلف نظیر اعیاد میلادی هستیم زیرا بسیاری از افرادی که این زمینها را خریداری می کنند سند آن را به عنوان هدیه به بستگان و نزدیکان خود هدیه می کنند. وی همچنین گفت هر ماه تعداد 1000 نفر به خریداران زمین در کره ماه اضافه می شود و در طی یک سال گذشته ماهانه 300 قطعه زمین در کره ماه به مشتریان فروخته شده است. فیلیپ در این زمینه می گوید ، این موضوع در ابتدا به عنوان یک شوخی مطرح شد ولی با گذشت زمان مشخص شد که شرکت آمریکایی که مقر آن در نوادا امریکا می باشد و تا کنون بیش از 4 میلیون قطعه از اراضی ماه را فروخته ، سود بسیاری از این طریق کسب نموده است. خرید زمینهای ماه تنها از سوی مردم عادی صورت نگرفته است بلکه در بین خریدارن ،شخصیتهای مشهوری از جمله هنرپیشه معروف چک ” ساگفان توفی ” و نویسنده ” اوندرجیه نیف” و هنرپیشه دیگر ” یان کراوس” و شهردار پراگ ” بافیل بیم ” و رئیس جمهور سابق چک و رئیس حزب اجتماعی دموکراتیک ” ییرجی باروبیک ” نیز به چشم می خورد. در کنار اینها نام ” جیمی کارتر” رئیس جمهور سابق آمریکا و هنرپیشه معروف ” نیکول کیدمن” و حاکم ایالت کالیفرنیا و هنر پیشه معروف ” آرنولد” هم دیده می شود.

قیمت زمینهای ماه خیلی گران نیست و یک فدان معادل 4047 متر مربع در حال حاضر به قیمت 999 کرونا یا معادل 50 دلار امریکا فروخته می شود . البته این قیمت مشابه قیمت زمینهای مریخ است که همزمان در حال فروش می باشد. اما در صورتی که شخصی بخواهد 3 فدان یعنی حدود 13 هزار متر مربع را یکجا خریداری کند قیمت آن به 7500 کرونا خواهد رسید! فروش سفارت ماه منحصر به فروش زمینهای ماه و مریخ نمی شود بلکه این سفارت پاسپورتهای ورود به ماه و مریخ را نیز با قیمت 500 کرونا صادر می کند و نیز تی شرت و لباسهایی را که روی آن نماد سفارت ماه دارد را نیز به فروش می رساند. دانشمندان فضا و علوم فضایی این عمل را یک دیوانگی و غیر قانونی خوانده اند و معتقدند که کهکشانها و سایر کرات در ملکیت هیچکسی نمی باشد و همه کشورهای جهان در معاهده ای ان را تایید و امضا نموده اند . علیرغم این موضوع ، کار فروش اراضی ماه ادامه دارد و فروشندگان وخریداران آن امیدوارند روزی برسد که در این تجارت ثروتمند شوند خصوصا بعد از اینکه کره زمین از جمعیت پر شده باشد و محلی برای سکونت در روی آن وجود نداشته باشد. خریداران همچنین معتقدند که روزی خواهد رسید که زمین در معرض خطرات طبیعی و ساخته دست بشر نظیر جنگهای هسته ای بین کشورهای پیشرفته خصوصا با ورود ایران به نزاع هسته ای با غرب قرار گیرد و یا کره زمین در معرض خطر تغییرات آب و هوایی قرار گیر که منجر به انتشار امراض و طاعون و وبا در بین مردم گردد و برای همین منظور خرید قطعه ای زمین در مریخ و ماه ممکن است پناهگاه خوبی برای فرار از زمین در صورت وقوع این حوادث باشد! یک مقام مسئول در “سفارت ماه” مستقر در شهر پراگ در این خصوص به روزنامه “إرم” اردن گفت: 95 درصد خریدها از کره ماه، بیش از 4 درصد از مریخ و کمتر از نیم درصد از زهره بوده است.

فروش زمین های ماه و مریخ و سایر سیارات!! آیا این نتیجه پیشرفت در علوم فضایی است؟ آیا نمیتوان نام این کار را سواستفاده گذاشت؟ دروغ تا کی؟ چهل سال قبل برای ماموریت آپولو سی میلیارد دلار بودجه گرفتند و سرآخر یک تکه فلز و مقوا را در استادیو نمایش دادند امروزه بودجه های کلان دیگری میگیرند و از اعتماد مردم سو استفاده میکنند!

میتوانید فروش زمین های ماه را در اینترنت سرچ کنید منابع خوبی وجود دارد.

آن ها از مردمی که با یک انیمیشن همه چیز را درباره فضا و کهکشان ها قبول میکنند سو استفاده میکنند و پول های زیادی با فریب به دست می آورند! کمی فکر کنید! به آن ها اعتماد نکنید!


فیلم قسم نخوردن نیل ارمسترانگ بخاطر سفر به ماه :

  •  شخص کتاب به دست (ش): آقاي آرمسترانگ بارت سيبرل هستم به من فرصتي براي يک سوگند خوردن بدهيد دقيقه اي دست چپ خود را روي کتاب مقدس بگذاريد و قسم ياد کنيد به خداوند که شما روي ماه راه رفته ايد.
  •  نیل آرمسترانگ به شخص کناری : آقاي جو ساروٍر… (از دست گذاشتن طفره رفت)
  •  ش: بله شما اگر واقعا پياده روي کرده ايد روي ماه پس چرا قسم ياد نميکنيد چرا شما فقط دست نميگذاريد اينجا تا ضبط شود تا برهاني شود که دست گذاشتيد روي کتاب مقدس و سوگند ياد کرديد به خداوند که شما روي ماه راه رفته ايد؟!
  •  نیل آرمسترانگ: اسپيرو! شما ميدانيد که آن احتمالا يک … يک کتاب مقدس ضخيم ژله ايست به خوبي معلوم است که واقعي نيست!
  •  ش: شما فرصت داريد از مال من هزاران دلار را که جلسه عمومي نيست. بسيار خب شما داريد پنج هزار دلار پول نقدي که ميتوانيد دريافت کنيد اين براي موسسه خيريه است اگر شما قسم بخوريد بر کتاب مقدس که شما راه رفتيد روي ماه. ما خدماتي ارائه کرده ايم که خوب است (خيريه) چرا شما قسم نميخوريد چرا واقعا چرا انجامش نميدهيد؟! چرا دست نميگذاريد روي آن کتاب مقدس و سوگند ياد نميکنيد به خداوند که شما پياده روي کرده ايد جلوي سيريل خدمتگذار (شخص کتاب به دست) اي که در مقابل جهانيان احمق (بي ارزش) حسابش کرده اي (در تک تک مواردی که شخص سخن خود را تکرار کرد نیل آرمسترانگ طفره رفت)
  •  نیل آرمسترانگ خطاب به شخص: جناب سيريل! شما لايق پاسخ نيستيد!

ویدیوی دیگر از جان یانگ :

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

20 + چهار =