در این مطب در مورد کمتریل توضیح میدیم که باز هم ردپای نیکولا تسلا یافت میشه! یونش یا یونیزه کردن لایه های جوی توسط فلزات سنگین، ساختار سلولی موجودت، اشعه فرا بنفش برای تشخیص و ماکرو روبات ها، سرطان از سمت عراق در ایران و …. مواردی هست که در این مطلب اشاره بهش میشه.

کمتریل مخفف chemical trails هست و trails یعنی مسیر و chemical یعنی شیمیایی یعنی مسیر شیمیایی، به رد خروجی از هواپیما کمتریل میگن نه همه رد ها و دودهای خارج شده بلکه با توجه به ابر های خارج شده میشه متوجه شد که آیا کمتریل هست و یا نیست؛ اگر ابرهای ایجاد شده در امتداد هواپیما بصورت زیگزاگ و یا ضرب دری باشه و ابرها طبقه طبقه قرر گرفته باشند و مثل حاشور یا # مانند باشند کمتریل هستند.

 • دارپا (DARPA) یا سازمان پروژه‌های پژوهشی پیشرفتهٔ دفاعی (Defense Advanced Research Projects Agency) در سال 1958 میلادی ایجاد شد و یک بنگاه پژوهشی و فناوری زیرنظر وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا است. این سازمان مسئولیت توسعه فناوری‌های نوین برای استفاده نیروهای مسلح ایالات متحده آمریکا را برعهده دارد.

دلیل ایجاد دارپا به خاطر استفده از تکنولوژی هایی بود که نیکولا تسلا قبل از جنگ جهانی دوم بهش دسترسی پیدا کرده بود و ارتش آمریکا بصورت سری شروع کرد روی این تکنولوژی ها کار کردن، و زمانی که متوجه شدند این تکنولوژی خیلی جا داره که ازش استفاده های گسترده بشه شروع به تاسیس سازمانی کردند به اسم دارپا.

اولین موردی که روش کار کردند همین کمتریل بود به چه دلیل؟ گفته شد یکی از کارهایی که اینا می کنند (ایده نیکولا تسلا) امواج الکترومغناطیس قوی رو اگر با ولتاژ خیلی بالا متمرکز بشه به لایه یونیزه جوی که بهش میگن استراتوسفر و یونوسفر، شما میتونید از بار الکترو استاتیک که اطراف جو ایجاد میشه استفاده کرد و همه جای زمین بصورت بدون سیم برق رسانی کرد و همه این موارد توسط پدیده رزونانس کار می کنه.

رزونانس یا تشدید عبارت است از پدیده افزایش دامنه زمانیکه فرکانس یک نیروی متناوب اِعمالی (یا یک مولفه فوریه آن) به یک سیستم مساوی یا نزدیک به فرکانس طبیعی آن سیستم باشد. هنگامی که یک نیروی نوسانی در فرکانس تشدید یک سیستم دینامیکی اعمال شود، سیستم در دامنه بالاتر از زمانی که همان نیرو در سایر فرکانس‌های غیر تشدید اعمال می‌شود، نوسان می‌کند.

اگر فرکانس رزونانس با یک چیز دیگه همخوان بشه میشه یک مورد بزرگتر رو به لرزه در بیاره برای مثال با یک ضربه کوچیک میشه یک طوفان ایجاد کرد اگر تشدید درون بیفته که خود نیکولا تسلا یک آزمایش معروفی داره که میگه از داخل اتاق خودش باعث شد که پُل بروکلین باعث شد که به لرزه در بیاد.

اینا اومدن با لایه یونیزه بازی کردن و کاری که کردن این بود که این لایه خیلی قوی نیست برای قوی شدن شروع به وارد کردن فلزات سنگین به لایه جوی کردند و اشعه الکترو مغناطیس که تابش داده میشه به اون قسمت ها باعث میشه یونیزه شدید کنند تا تغییرات جوی درست کنند یا استفاده های این مدلی داشته باشند، کمتریل برای همین ایجاد شد.

اول از فلزاتی مثل آلومینیوم استفاده می کردند بعد بر اساس پیشرفت های تکنولوژی از این پیشرفت ها استفاده های دیگری کردند برای مثال یکی از استفاده ها اینه که فلزات سنگین وقتی به سمت سطح زمین میاد مقداری جلوی نور خورشید قرار میگیره که مقداری یونیزه میشه و مقداری دیگه با تاباندن امواج الکترومغناطیس یونیزه می کنند و یه مقدار دیگه که وارد سطح زمین میشن وارد خاک میشه و گیاهان از اون استفاده می کنند.

این فلزات طوری هستند که در داخل خاک بطور طبیعی وجود ندارند (نمیتونه وجود داشته باشه) این باعث میشه که ساختار سلولی و مولکولی گیاه به هم بخوره یعنی میتونه از این طریق بر روی حشرات، زنبور ها، گیاهان اثرات زیادی گذاشته بشه.

پیشرفت این تکنولوژی که بیشتر شد این ها (دارپا) اومدند و یک ایده دیگه ای مطرح کردند و گفتند که می تونن بیان و مایکرو روبات هایی درست کنند ه در حد میکرون باشند و مثل ذرات غبار از طریق کمترل ها پخش کنند که اسم این پروژه “غبار هوشمند” گذاشتند؛ و این کار رو کردند و دلیل اینکه ماکرو روبات ها رو درست می کدند این بود که این ها رو دور یک کریستال خیلی ریز سلیکونی یا فلزات سنگین مثل باریوم، نیکل، نقره قرار می دادند و وقتی پخش می کنند از طریق کمتریل این کریستال ها خاصیت پیزوالکتریکی داشت یعنی منقبض و منبسط میشن و برق میزنه و این برق مثل باتری این مایکرو روبات های کوچیک رو شارژ می کرد و این ها به اینترنت متصل بودند.

 • یکی از ویژگی‌های غیرمعمولی که برخی سرامیک‌ها و پلیمر‌ها از خود نشان می‌دهند، پدیدهٔ پی‌اِیزوالکتریک یا اثر فشاربرقی است. با اعمال نیروی خارجی، دوقطبی‌های این سرامیک‌ها تحریک می‌شوند و میدان الکتریکی ایجاد می‌شود. وارونه کردن اثر نیرو (مثلاً از کششی به فشاری) جهت میدان را معکوس می‌کند.از مواد پیزوالکتریک در مبدل‌ها و وسایلی که انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می‌کنند یا برعکس استفاده می‌شود. کاربردهای نام‌آشنایی از جمله پیکاپ گرامافون، میکروفون‌ها، مولدهای ماوراء صوت و حسگرهای سونار از خاصیت پیزوالکتریک استفاده می‌کنند. در پیکاپ گرامافون همچنان که قلم شیارهای رکورد را می‌پیماید یک اختلاف فشار به مادهٔ پیزوالکتریک موجود در پیکاپ وارد می‌شود که نهایتاً به سیگنال الکتریکی تبدیل می‌شود. این سیگنال قبل از ورود به بلندگو تقویت می‌شود. خاصیت پیزوالکتریک یک ویژگی مواد کریستالی دارای ساختار پیچیدهٔ بدون تقارن است. رفتار پیزوالکتریک یک پلی‌کریستال بوسیلهٔ گرم کردن بالاتر از دمای کوری و سپس خنک کردن تا دمای اتاق در مجاورت میدان الکتریکی قوی بهبود می‌یابد.اثر پیزوالکتریک توانایی برخی مواد برای تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی و تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی می‌باشد. این اثر را برادران کوری، پیر و ژاک کوری، در دههٔ ۱۸۸۰ کشف کردند. موادی که این پدیده را از خود بروز می‌دهند مواد پیزوالکتریک نامیده می‌شوند. اثر پیزوالکتریک در انواع بسیاری از مواد از جمله تک بلورها، سرامیک‌ها، بسپارها و مواد مرکب دیده می‌شود. تولید اختلاف پتانسیل الکتریکی در برخی بلورهای نارسانا مثل کوارتز تحت کشش یا فشار معکوس هم‌اند و هر چه میزان فشار یا کشش بیش‌تر باشد، اختلاف پتانسیل تولید شده بیش‌تر است. اثر پیزوالکتریک معکوس به معنی تغییر شکل آن‌ها بر اثر اعمال اختلاف پتانسیل الکتریکی است. اگر دو وجه روبرویی در هر یک از این بلورها را به اختلاف پتانسیل متناوب الکتریکی وصل کنیم، تغییر شکل متناوبی در آن رخ می‌دهد و به ارتعاش در می‌آید.

یعنی این ها براحتی گرد بادی درست می کردند (و هنوز هم درست می کنند) که باید ابعاد این گردباد به قدری باشه که این ذرات ربات کوچیک مایکرو که درون اون هستند بتونند به مقداری انرژی برق تولید کنند توسط یونیزه شدن که به سیستم اینترنتی خوانده بشه و ارتباط بر قرار بشه که به این کار “طوفان غبار هوشمند” گفته میشه ه اولین بار در جنگ عراق امتحان شد!!!! یعنی این موارد اصلاً چیز جدیدی نیست و اگر یادتون باشه یک ریزگرد هایی بعد از جنگ عراق در وزستان درست شد که سونامی سرطان رو در شهروندان ایرانی منطقه جنوب غربی کشور ایجاد کرد که این یک حمله بیوتروریستی بود یعنی غیر از غبار هوشمند یک سری ویروس هم سوار این ذرات کردند.

اتفاق بعدی که افتاده بود و خیلی مهم بود از سال 2005 میلادی یک ماده ای ایجاد کردند که همه مشکلات شون رو در اینحملات بیولوژیکی حل می کنه!!

 • گرافن (Graphene) نامِ یکی از آلوتروپ‌هایِ کربن است. این ماده با استفاده از یک ساختار بلوری لانه زنبوری دوبعدی تشکیل‌شده است که در آن هر اتم کربن به کمک سه الکترون ظرفیت خود، با سه پیوند SP2 هیبریدیزه شده به سه اتم کربن دیگر متصل شده‌است.

ماده ای که داخل مغز مداد هست اسمش گرافیت هست که از چندین هزار ورقه کربن دو بعدی تشکیل شده، حالا اگر یک ورقه کربن به قطر یک اتم رو بیاییم و بگیریم به این میگیم گرافین. این ماده یک خصوصیت عجیبی داره که از جمله این خصوصیت اینه که اگر در طبیعت قرار بدید خودش ، خودش رو تولید می کنه و خصوصیت بعدی ابر رسانای دما و الکتریسیته هست مورد بعدی این که اگر این رو داخل بدن تزریق بشه بصورت موضعی تمام سلول های بدن روی این میچسبند و این رشد می کنه دقیقاً مثل سرطان.

یک چارچواب در واقع درست کردند دقیقاً که گرافین رو بصورت جراحی که اسید گرافین رو تزریق می کنه به قسمتی از بدن که سلول های عصبی به هم نمیرسیدند که مقداری که پستی و بلندی داره رو مغز خودش درست می کنه که این عامل و پروسه بطور کلی باعث از بین رفتن کوری، فلج بودن و … هم میشه اما بصورت سری و برای خودشون استفاده میشه در حال حاضر چیزی که روی مردم آزمایش می کنند این هست که با استفاده از گرافین، مورجلون، آرکان و غبار های هوشمند کمترل مردم و آب و هوا و طبیعت هست.

این اتفاقاتی هست که خواهد افتاد و به عنوان معجزات بعد کرونا ازش یاد خواهد شد.

در حال حاضر گرافین رو داخل واکسن ها زدند حتی در نسل قدیم سینوفارم و کوواکسین ، آسترازنکا و اسپوتینک V … این اکسید گرافین وجود داره که یکی از دلایل این استفاده این هست که در تمام بدن پخش کنند و اینترنت 5G که همه زمین رو با سرعت زیاد در کسری از ثانیه اینترنت داده بشه همین استفاده از تزریق گرافین در محیط هست، وقتی که گرافین در محیط تزریق میشه همونطور که بدن ما ابر رسانا میشه خود محیط هم ابر رسانا میشه و این غبار ها از نور خورشید عملاً مثل باتری کوچیک خورشیدی عمل می کنند که میتونند اطلاعات رو بگیرند و ارسال کنند (اینترنت 5G) و هدف این هست که همه چیز رو گرافینه کنند از موجودات زنده و انسان ها و طبیعت و تمام وسایل که ساخته میشه هم همین گرافین هست مثل همه ماسک هایی که بعد 2000 ساخته شده و حتی داخل آب پخش می کنند.

آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر ایران، در یک سخنرانی زنده تلویزیونی گفت: “ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی کرونا ممنوع است.”

برای مشاهده موارد تکمیلی “افشاگری های محقق و دانشمند آلمانی، هارالد کاوتز ولا” رو جستجو کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=0gpiZw-XMyU

3 دیدگاه

 1. سلام. ممنون
  این گرافین کردن انسانها و گیاهان و… چه تاثیرات منفی داره؟
  آیا باعث بروز بیماریهایی مثل سرطان و… میشه؟
  و آیا می توانند با اینکار ذهن انسانها رو کنترل کنند؟

  1. سلام
   بله توضیح دادم که در جنگ عراق سونای سرطان که در ایران شکل گرفت به همین خاطر بود، و بیماری های زیادی رو میتونند منتشر کنند.
   کنترل اذهان هم قطعاً انجام خواهد گرفت مثل پروژه ای که سال ها قبل بود که گفتند در یک روز مشخص خیلی ها تصویر مشخص از یک نفر ور در خواب دیدند، از طرف دیگه توضیح دادم که باز هم انسان گرافینه میشه و قابلیت ارسال و دریافت داره توسط 5G هنگام دریافت ، قطعاً کنترل های خاصی انجام میشه که عصبی شدن مردم که تازه شروع شده توسط همین ها احتمالاً باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

چهارده − 2 =