در گذشته جادوگر ها برای احظار ارواح از آینه های سیاه استفاده می‌کردند! از این جمله دریافت های قابل تاملی میشه پیدا کرد، برای مثال چرا همه صفحه های نمایش گوشی های موبایل به رنگ مشکی هستند؟

بیشتر مردم به اینکه جادو یه چیز واقعیه می‌خندن ، اما اگه بدونند که جادو واقعا چیه و چطوری از جادو برای کنترل اونا استفاده می‌شه، دیگه نمیخندن…

و بطور کلی این سوال مطرح کنیم که چرا به اصطاح تکنولوژی!!! از صفحه های سیاه برای نمایشگر ها استفاده می کنند حتی چالش هایی هم در تیک تاک و … باب شده که بواسطه آینه های سیاه احضار جن و دیدن به اصطلاح همزاد رو انجام میدن.

اساتید علوم غریبه بر روی آینه هاحساس هستند و بیشتر از اون بر روی آینه های سیاه !!! که همون صفحات نمایشگر گوشی، تلویزیون، مانیتور، صفحه لپ تاپ، صفحه ساعت هوشمند و …. میشه، چنین می گویند که اگر با آینه کاری ندارید و یا شب ها بر روی آینه ها پارچه های سفید کشیده شود.

در مورد کودکان هم همینطور هست گفته میشه که به صفحه آینه نگاه نکنند که دیوانه می شوند.

فایل صوتی استخراج شده از ویدیوی یوتیوب :
ارتباط با ارواح(اجنه) از طریق جادوی آینه سیاه:

https://www.youtube.com/watch?v=r-Cdq7J22Tk

نکته 1: احضار ارواح غیر ممکنه چون روح برای مردگانه ودر دوزخ یا برزخ هستند و کاری نمیتوان کرد.

نکته 2 : حساب موجودات انسان نما که نامشان جن هست  کاملا جداست و  صرفا احضار جن امکان پذیر است که این انجام احضار  طبق احادیث حرام است.

آینه های تسخیر شده چه چیزی را نشان میدهند؟

از زمانی که بشر تونست خواص انعکاسی اجسام مثل آینه رو کشف کنه در موردش ترسها و باورها و تئوری های مختلفی رو ارائه کرده. حتی فلاسفه ای از یونان و ایران قائل به این مسئله بودند که آینه یک چیز عجیب و جادویی هست و تصویری که دیده میشه ممکنه بعدی دیگه از حیات باشه.

عقاید سنتی و جادویی زیادی هم در مورد آینه خصوصا از نوع تسخیرشده شون وجود داره و به قدرت های ماورایی اون اشاره داره. در زیر، برخی از این عقاید رو بررسی میکنیم:

حتی این عقیده وجود داره که آینه، یک دریچه به دنیای ما و موجودات عوالم دیگه هست و جادوگران با تمرینات آینه بینی میتونند به اونها دست پیدا کنند که البته قضیه اون فرق داره و واقعا داخل آینه چیزی نیست و فقط به عنوان نقطه تمرکز و توجه استفاده میشه و تصاویری که از چشم سوم دریافت شدند در داخل اون نمودار میشند.

اما مواردی هم وجود داره که بسیار عجیب و نامانوس به نظر میرسه و در باورها سنت ها و فرهنگهای مختلف رخنه کرده. برای مثال گفته میشه که آینه ها قابلیت جذب ارواح مرده رو دارند و به خاطر همین وقتی شخص در حال احتضار یا مرگ بود، آینه ها رو یا از اتاقش خارج می کردند و یا روش رو به سمت دیوار میکردند تا از اثرات منفی و آسیب زای آینه دور باشند.همچنین از مردم خواسته میشده که با نور شمع در هنگام نیمه شب، به آینه نگاه نکنند وگرنه داخل اون تصاویر عجیب مثل روح و شیطان و … میبینند.

به علاوه گفته میشده که وقتی میخوابید روی آینه ها رو پارچه بکشید تا از اثرات حمله منفی موجودات دیگه در طی ساعات شیطانی (بین ساعت ۳ تا ۴ شب) در امان باشید. هیچ وقت هم آینه رو کنار تخت خوابتون قرار ندید.طبق برخی از باورها، برای اینکه آینه به یک دروازه بین جهان های دیگه و جهان ما تبدیل نشه، مدام جای آینه رو در اتاق عوض می کردند.

معمولا این آینه ها تصاویری از چهره های افرادی که ساکن آن منزل نبودند را نمایان میکردند و یا حتی موجودات غیرارگانیک دیگر. گاهی بیش از یک نفر میتوانست گواهی دهد که واقعا این آینه ها تصاویر عجیبی را منعکس میکنند و ربطی به باز بودن چشم سوم طرف نداشته و همه قادر به دیدن مناظر عجیب در اوقات مختلف روز در داخل آینه بودند.

از بیشترین موارد گزارش شده در مورد آینه های تسخیر شده، مشاهده مردان سایه (موجوداتی که کاملا سیاه هستند) در داخل آینه و یا اطراف آن است. حتی ممکن است به همراه آن، صداها و نورهای مختلفی هم از محوطه شنیده و دیده شود.

مورد دیگر، دیدن مه های عجیب و ابرگونه هست. این مه ها یا داخل آینه هستند و یا از آینه خارج می شنوند و یا داخل آن می شوند و معمولا دارای شکل خاص انسان گونه هستند. برخی دیده اند که این مه گاهی میتواند غلیظ شده و در فضای اتاق هم گردش کند و در مناطقی که آینه وجود دارد بیشتر دیده میشود.

برخی ممکن است چهره هایی را در داخل آینه های تسخیر شده مشاهده کنند که در کنار آنها ایستاده. این چهره ها یا انسان گونه هستند و یا شیطانی و عجیب.

البته لازم نیست خودتون رو با این مسائل بترسونید و از این به بعد تو تاریکی به آینه نگاه نکنید. هر آینه ای رو نمیشه آینه تسخیر شده دونست و معمولا تعداد اونها در دنیا خیلی کم هست.

فایل صوتی استخراج شده از ویدیوی یوتیوب :
همزاد ام رو توی آینه دیدم 😰❌ چالش ترسناک احضار همزاد بد در آینه سیاه 🤯🔞 اصلا این چالش رو انجام ندید:

https://www.youtube.com/watch?v=cArieA4L8J0

8 دیدگاه

 1. سلام. خیلی وقت پیش از یک استادی شنیدم که میگفت این آینه ها که به این شکل توی خونه هاست هیچ مشکلی ندارند. آینه هایی که برای جادو و… استفاده میشه چندتا آینه کنار هم با یک زاویه مشخص بینشون هست. حالا دقیق تر شو یادم نیست،البته خیلی هم توضیح ندادند.

  1. سلام
   در احادیث بشدت تاکید شده شب به ایینه ها نگاه نکنید و اونهارو با پارچه یا هرچیزی بپوشونید.

   بجز این موارد ، افراد بسیاری هستن که از این ایینه های معمولی ( و حتی بدتر از اون ایینه های سیاه ) خاطرات ازار دهنده و بدی دارن

 2. سلام تشکر میکنم از سایت خوبتن که دارین مردم رو آگاه میکنید
  ببخشید ی سال داشتم علم روز چطور زمان خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی رو یش بینی میکنن؟؟؟

 3. سلام. چه تعدادی از علما معتقد به مسطح بودن زمین هستند؟ آیا میشود که یک فهرست از آن علما بگویید؟ به همراه مدرک

 4. این یعنی هر آیینه ای بده؟ والا این صفحه نمایشگر ها که هرروز جلوی چشممون هستن یعنی کلا خطرناک ان؟تا حالا من چیز عجیبی تو این آینه ها ندیدم. با تفاسیر شما یعنی میر تلویزیون های که آینه سیاه دارن هم بده؟

دیدگاهتان را بنویسید

شش + دوازده =