ویدیو های دروغین ناسا و دیسکاوری از کره زمین / علمی / با کمی چاشنی طنز

این ویدیو رو ببینید و شادروان باشید 🙂

 

پنج نقطه در اطراف مدار دو جسم بزرگ هستند. به‌طور معمول، چنین دو جسمی نیروی گرانشی نامتعادلی به یک نقطه اعمال می‌کنند که موجب تغییرات در مدار هرآنچه در آن نقطه باشد می‌شود. در نقاط لاگرانژی اما نیروهای گرانشی دو جسم بزرگ و نیروی جانب مرکز، با یک دیگر به تعادل می‌رسند. این می‌تواند نقاط لاگرانژی را به مکان‌هایی عالی برای ماهواره‌ها بدل سازد، چرا که به تصحیح‌های مداری کم‌تری برای حفظ مدار مورد نظر نیاز خواهد بود. مدارگَردهای کوچکی که در این نقاط قرار می‌گیرند، در حداقل دو جهت نسبت به مرکز جرم اجرام بزرگ در تعادل هستند.

این عکس دروغین رو که یادتون هست ارسالی از ماهواره DSCOVR

سازمان ناسا وب سایتی را راه‌اندازی کرده که به صورت روزانه تصاویر ثبت شده توسط ماهواره DSCOVR را از زمین نمایش می دهد
ماهواره DSCOVR نتیجه همکاری میان ناسا ، مرکز NOAA و نیروی هوایی ایالات متحده است و ماموریت نظارت بر شرایط جوی فضا ناشی از خورشید را دارد و همچنین به عنوان نوعی از سیستم هشدار اولیه احتمال وقوع حوادث آسیب زا بکار می‌رود
این وب سایت می‌تواند مبتنی بر اطلاعات ماهواره DSCOVR چرخش زمین را در یک بازه زمانی ۲۴ ساعته به تصویر بکشد. این ماهواره که حاصل تلاش مشترک ناسا و سازمان NOAA است، با هدف ارزیابی آب و هوای فضا طراحی شده است، برای مثال میدان‌های مغناطیسی ساطع شده از خورشید که می‌توانند ارتباطات کره زمین را تخریب کنند. این ماهواره در حال حاضر در فاصله تقریبی ۱ میلیون مایلی از زمین در فضا قرار دارد. در این فاصله نیروهای جاذبه خورشید و زمین این ماهواره را به صورت پیوسته در وضعیت نسبتاً پایداری از زمین نگه می‌دارند

این فاصله هم چنین نمای بسیار زیبایی از زمین را نیز در اختیار DSCOVR قرار می دهد خوشبختانه طراحان این ماهواره آن را به یک دوربین فیلمبرداری مجهز کرده‌اند که به صورت مختصر EPIC نام دارد. این دوربین در حقیقت یک تلسکوپ قدرتمند است. این دوربین می‌تواند در یک زمان مجموعه‌ای شامل ۱۰ تصویر از زمین را با طول موج‌های مختلف ثبت کند. این تصاویر در نهایت با یکدیگر ترکیب شده و تصاویر بسیار منحصر به فردی را از زمین به نمایش میگذارند
به نقطه ای که ماهواره dscovr در آن قرار دارد نقطه لاگرانژی می گویند!
این نقاط در فاصله ۱.۶ میلیون کیلومتری از زمین قرار دارند
این ماهواره در این نقطه است و از آن خارج نمیشود زیرا تحت تاثیر نیروی گرانش زمین و خورشید است و البته در جایی قرار دارد که ماه نیز میتواند از جلوی دوربین این ماهواره عبور کند.
مشکلی که اینجا وجود دارد این است که اگر در حقیقت این نقطه وجود دارد و این ماهواره در آن قرار دارد:
1- چرا تصاویر ارسالی انیمیشنی هستند و به راحت قابل تشخیص است که حقیقت ندارند و حتی میشود مانند آن را با نرم افزار های انیمیشن سازی ساخت
2- چرا گاهی ماه از پشت و گاهی از جلوی این ماهواره عبور میکند؟

نکته دوم باید بسیار بررسی شود.
همه ما میدانیم با فرض کروی بودن زمین ماه دارای نیروی گرانشی است که بر زمین تاثیر میگذارد و اقیانوس های زمین را جابجا میکند و البته مدار ماه بر روی زمین قفل شده و از مدار خود تکان نمیخورد و در مداری به دور زمین درحال چرخش است.
اگر در حقیقت ماه از نقطه ای که به آن نقطه لاگرانژی (Lagrangian points) می گویند عبور کند تا به پشت ماهواره DSCOVR برود چه میشود؟
ماه تحت تاثیر جاذبه خورشید و زمین قرار خواهد گرفت و حتی ماهواره DSCOVR را نیز تحت تاثیر جاذبه خود قرار خواهد داد و قطعا دیگر نمیتواند از آن نقطه خارج شود و در همان نقطه قفل خواهد شد و شاید حتی از حرکت نیز به ایستد.
حال چگونه ماه توانسته به پشت ماهواره dscovr برود آن هم دقیقا زمان خورشید گرفتگی که یک پدیده حساس است و دیدن آن از فضا قطعا هیجان انگیز خواهد بود!ماه چطور به فاصله یک میلیون مایلی از زمین رسیده؟؟؟
چرا آن ها ماه را نشان ندادند و فقط عبور یک سایه دیده شد؟ قبلا به سازمان فضایی ناسا اعتراض شده بود که چرا نمیتواند ماه گرفتگی یا خورشید گرفتگی را از فضا نشان دهد اما اکنون که نشان داده چرا ما نمیتوانیم ماه را رویت کنیم؟ چرا ماه در نقطه بسیار دورتر از زمین قرار گرفته است و اما مشکل اصلی از آنجایی آغاز میشود که ناسا تصویر ماه گرفتگی از فضا را منتشر میکند.
کلیپ ماه گرفتگی از فضا شاید بتوان گفت از هرچیزی که دیده اید مصنوعی تر به نظر برسد. چرا اندازه ماه که در آن سمت زمین است دقیقا مانند اندازه ماه در همین سمت است؟ چرا ما تغییر سایز ماه را در آن سمت زمین در این کلیپ شاهد نیستیم و چرا ماه چرخش ندارد؟ گویا یک تصویر بی جان و اضافه در آن کلیپ است که بصورت کاملا مصنوعی به پشت زمین میرود و ناسا اسم این کلیپ را ماه گرفتگی از فضا می گذارد درحالی که خیلی از موارد که در بالا مطرح کردیم مانند اندازه در آن کلیپ اصلا در نظر گرفته نشده! میلیارد ها بودجه برای ساخت این تصاویر؟ و آنوقت مردم باور میکنند و با دیدن این کلیپ ها به سازمان ناسا افتخار میکنند.

تصویر تهیه شده توسط ماهواره DSCOVR که البته باید گفت در فضا کپی و پیست شده
حتی یک تصویر حقیقی زمین از فضا وجود ندارد 😊

8 دیدگاه

 1. دانشمندان هسته ای ، دانشمندانی واقعی یا فریبکارانی از جنس دعانویسان و فالگیران

  سالهاست که در کشورمان عنوانی به نام دانشمند هسته ای بر سر زبانها افتاده و فقط عده ای عنوان دانشمند هسته ای را یدک کشیده و قدرت نمایی می کنند اما در عمل چیزی از انها دیده نمی شود و فقط سر مردم را شیره می مالند.

  80 سال پیش گلوبالیستها برای ایجاد ترس و وحشت در دل ملتها (برده ها ) سلاح خیالی و دروغینی را به نام سلاح هسته ای به عنوان اسلحه برتر معرفی نمودند که تنها یک تفنگ خالیست و فقط افراد ساده دل و بدون فکر ان را باور می کنند و تا به حال رسانه های سینمایی وابسته به گلوبالیستها دهها فیلم و سریال را برای باور دادن سلاح هسته ای به ملتها (برده ها)
  ساخته اند.
  دانشمندان به اصطلاح هسته ای تفاوت زیادی با فالگیران و دعا نویسان ندارند و همه انها دروغگو و خالی بندند.

  دانشمندان به اصطلاح هسته ای نوع جدیدی از دعا نویسان و فالگیران هستند و فقط چون به ادعاهایشان جنبه علمی داده اند عده بیشتری از مردم موضوعات ادعا شده توسط انها مثل سلاح اتمی ، بمب هیدروژنی و چنین اراجیفی را باور می کنند.

  گلوبالیستها برای مهم کردن موضوع بمب اتم دهها ادم عجیب و غریب را با اسامی دراز و پر ابهت و نسبت دادن کشفیات و معادلاتی به انها به جامعه معرفی کردند , مثل البرت انیشتین با ان موهای ژولیده ویا رابرت اوپنهایمر و ورنر هایزنبرگ وهمچنین اروین شرودینگر.

  محور قدرت دروغین ابرقدرتها همین موضوع سلاح دروغین و خیالی هسته ایست و برای باور دادن ان به ملتها کلی فیلم و سریال ساختند، نمایشنامه هیروشیما و ناکازاکی را با کمک بمبهای ناپالم و وانمود به استفاده از سلاح مخوفی به نام بمب اتمی اجرا نمودند و ازهمه مهمتر اینکه ان را دانشگاهی هم نمودندو جنبه علمی به ان دادند و از فوق دیپلم تا دکترا برای ان سطح تحصیلی ایجاد نمودند.

  شما اگر با هرکدام از سطوح تحصیلی موضوع هسته ای وارد بحث و گفتگو شوید هیچ تفاوتی بین انها از نطر معلومات و دانش نمی بینید .فقط انکه مدرک تحصیلی بالاتری دارد مغرورتر است ، خودش را بیشتر می گیرد و از اصطلاحات انگلیسی بیشتری استفاده می کند و موقع تلفظ کلمات و اصطلاحات لبهایشان را کج و گرد می کنند .

  مثلا” اگر با یک فوق دیپلم یا یک لیسانس فیزیک هسته ای صحبت کنید چون خیلی احساس غرور نمی کنند کلمه سانتریفوژ را همان سانتریفوژ تلفظ می کنند اما فوق لیسانسها و دکترا های هسته ای که خودبزرگ بین و خودشیفته هستند ان را سانتریفیوژ تلفظ می کنند و خودشان را متفاوت جلوه می دهند و خیلی هم موقع تلفظ ان ژست می گیرند.

  بنده تا به حال ندیده ام یک دکترای انرژی هسته ای برای اثبات وجود بمب اتمی جز استناد به هیروشیما و ناکازاکی حرف دیگری برای گفتن داشته باشد. و اگر کسی به انها بگوید سلاح هسته ای دروغ است به جای اثبات وجود ان شدیدا” ناراحت و عصبانی می شوند و شاید اگر می توانستند ان فرد را کتک هم می زدند..

  هیچکدامشان نمیتوانند به این سوال جواب بدهند که:

  اگر طبق گفته خودشان در یک بمب اتمی 50 تا 60 کیلوگرم اورانیوم غنی شده به کار رفته است پس قارچی که ده ها هزارتن و یا بیشتر وزن دارد چگونه ایجاد می گردد. اصل بقای جرم که نمی تواند نقض شود.

  و نمیتوانند بگویند که :

  اگه بمب اتمی تبدیل جرم به انرژیه فقط باید یک تابش قوی ایجاد شود و هیچ قارچ و پسماند و خاکستر و دود و شعله ای نباید وجود داشته باشد

  هیچکدامشان نمی توانند به این سوالات پاسخ دهند که:

  جنس قارچ به اصطلاح اتمی از چیست و چه سرنوشتی پیدا می کند.

  چرا تمام انفجارات جه انفجار مواد منفجره معمولی و چه انفجارات به اصطلاح اتمی قارچی شکل هستند؟

  معنی تبدیل جر م به انرژی چیست و چه شکلی دارد؟

  انرژی که قابل دیدن نیست و همراه ماده مفهوم داره و به صورت مجرد و خالص معنایی نداره.
  طبق گفته خودشان در انفجار اتمی تا ده ها کیلومتر نابود میشه و اشعه های ناشی از ان هر چیزی رو از بین می بره

  پس عکس و فیلمهای هیروشیما و ناکازاکی و سایر عکس و فیلمهای ازمایشات به اصطلاح هسته ای را چه کسی گرفته است؟

  همچنین خودشان گفته اند بمب هیروشیما در ارتفاع 450 متری زمین منفجر شده

  پس چرا قارچ ایجاد شده روی زمین است؟

  یک موضوع بسیار مهم که نشان می دهد موضوع سلاح هسته ای و انرژی هسته ای یک بازی کثیف سیاسیست و در حقیقت چیزی به عنوان سلاح هسته ای مطلقا وجود خارجی ندارد این است که در طی 15 سال اخیر بارها و بارها تعدادی از دانشمندان به اصطلاح اتمی امریکا به روسای جمهور امریکا نامه نوشته اند و درخواست کرده اند که دولت امریکا توافق هسته ای با ایران را امضا کند و به طور پیوسته و مستمر این قرارداد را ادامه دهد

  چه عاملی باعث شد که تعدادی دانشمند اتمی چنین درخواستی از دولت امریکا بکنند. علت نگرانی انها چیست؟

  این عامل چیزی نیست جز اینکه منافع این به اصطلاح دانشمندان درخطر است. در واقع همه انسانها وقتی منافعشان در خطر قرار بگیرد واکنش نشان میدهند. مثلا” کارگران در تغییرات کارخانه ها و تعدیل نیرو , کشاورزان در کاهش بارندگی و بروز خشکسالی و واردات محصولات فصلی در هنگام برداشت محصول ،و تجار در رکود بازار و کاهش قدرت خرید مردم .

  اصولا” سیاستمداران و دولتمردان به دانشمندان به عنوان ابزاری نگاه میکنند که باید در راستای منافع انها عمل کنند و هیچ نقشی در سیاستها و تصمیم گیریها ندارند.

  سیاستمداران انقدر مغرور و متکبر و از خود راضی هستند که به کسی اجازه اظهار نظر نمیدهند و جز نظر و دیدگاه خودشان نظر و دیدگاه هیچ شخص یا گروه دیگری را قبول ندارند و اصلا” دانشمند هسته ای امریکا از کجا میداند ایران کجاست و در صنعت هسته ای چه وضعیتی دارد؟ چه کسی به انها گزارش می دهد؟

  در هر اداره , سازمان یا شرکتهای صنعتی کارفرمایان و مدیران از اینکه کارکنانشان یکدست و متحد باشند نه تنها خوششان نمی اید بلکه از این موضوع واهمه دارند چون یکدستی نیروها میتواند به روند کار لطمه بزند و با تحت فشار قرار دادن کارفرما تقاضای حقوق بیشتر نمایند. بنا بر این همیشه کلی هزینه میکنند تا بین نیروها تفرقه بیندازند و حتی هنگام استخدام نیروها افرادی را نیز استخدام میکنند تا بتوانند جو خفقان و ترس ایجاد کنند.

  این افراد در سازمانی که کار میکنند به گونه ای عمل میکنند که همیشه یک جو بی اعتمادی بین نیروهای ان سازمان حاکم شود و کارفرمایان و مدیران هوای این افراد را دارند و حقوق و مزایای خوبی به انها می دهند و تا زمانی که بتوانند جو خفقان و بی اعتمادی را در سیستم حفظ کنند از حمایت کارفرمایان و مدیران و حقوق و مزایای عالی برخوردارند واگر زمانی نتوانند این فضا را حفظ کنند بی ارزش میشوند ودیگر به انها حقوق و مزایای عالی نمی دهند.

  در مورد دانشمندان هسته ای موضوع مشابهی بر قرار است. دولت امریکا افرادی را به عنوان دانشمند اتمی استخدام نموده که کار انها این است که یک ژست عجیب وغریب به خود بگیرند و موضوعاتی از قبیل انرژی هسته ای , کوانتوم ، بمب هیدروژنی و …. را واقعی جلوه دهند و ترس و وحشت از بمب اتم و دیگر موضوعات دروغین را پیوسته در دنیا ایجاد کنند.

  یکی ابروی پرپشت میگذارد و هنگام مطالعه با دست ابروهایش را بالا می اورد. یکی جلوی تخته سیاه می ایستد و در پشت سرش بر روی تخته سیاه چند عبارت و معادله ریاضی نوشته وبجای نمادهای متداول ریاضی از حروف پیچ و خم دار یونانی استفاده میکند تا موضوع را پیچیده تر و با ابهت تر نشان دهد.

  دیگری با یک قیافه کج و معوج و با حالت عصبی خود را در حال مطالعه و انجام محاسبات پیچیده نشان میدهد.

  عده ای هم قیافه متفکرانه ای به خود گرفته اند و خود را مشغول کار با دستگاه های جور واجور نشان میدهند.

  این شبه دانشمندان عجیب و غریب و فریبکار از زندگی و امکانات خوبی برخوردار هستند و مدام در حال تفریح و خوشگذرانی هستند

  . حال اگر دروغ بودن سلاح هسته ای فاش شود این افراد بی ارزش می شوند و دولت امریکا دیگر به انها بهایی نمیدهد و از زندگی و مزایای عالی محروم می شوند و چون هیچ کاری بلد نیستند باید بروند در مکانهای عمومی مثل بازار و ترمینالها کفش مردم را واکس بزنند تا لقمه نانی گیرشان بیاید.

  پس دانشمندان هسته ای امریکا نگران منافع خود و زندگی راحت و مفت خوریشان هستند نه نگران امنیت جهان.

  در ضمن این موضوع نیز درخور تامل و فکر است که چرا دانشمندان به اصطلاح هسته ای روسی ، چینی ، هندی ، پاکستانی ، افر یقای جنوبی و سایر کشورهای مدعی داشتن سلاح هسته ای هیچ عکس العملی نشان نمی دهند و بی خیال موضوع هستند.

 2. بسیار عالی، دلایلتون برای تخت بودنِ زمینِ تخت اسلامی کاملا منطقی و به جاست، لعنت به ناسا و دروغاش
  همه ی ما عقل و قوه تفکر داریم و کلی منابع برای تشخیص حق و باطل،،،، ولی خب پیدا کردن منابعی که حق باشن واقعا
  و فیک و جعل نباشنم خودش هم هنر میخاد هم عنایت خدا، که بحمدلله شما منبع حقی هستید، طبق مستنداتتون و دلایلتون که دیدم
  هم بر اساس اصول علمی و فیزیک
  هم برا اساس آیات محترم قرآن و احادیث اصل از امامان معصوم

  ان شاء الله خدا همه رو به راه درست و راست و مسیر حق هدایت کنه،،،، و همه مون از این گمراهی در بیایم و بفهمیم که زمین تختِ البته مدل اسلامیش نه لندنی

 3. سلام جالبه. درسته. در طول چند روز ابرها ثابت هستند.
  در مدل تخت سیستم جی پی اس و ماهواره ها هم توضیح دهید. گویا دیگه نمیتونه ماه دلیل جزر و مد باشه. جاذبه چی واقعیه؟ به نظرم جاذبه و انحنا فضا زمان واقعی باشه. اگر جاذبه واقعی باشه چه چیزی ماهواره ها رو در آسمان نگه میداره؟ فیلم های غروب و طلوع زیادی نگاه کردم اکثرا خورشید می رفت پایین و تقریباً اندزه اش ثابت بود. البته چندتایی هم بود که واقعا اندازه اش تغییر می کرد. ولی بازم قانع نشدم. باید خیلی تحقیق بشه.

  1. سلام .
   1: مستندات مارو کامل دنبال کنید.
   2: مستند 4 پارت دوم رو تماشا کنید در خصوص ماهواره ها
   3: کتاب پرونده 111 در سایت هست ، دانلود و مطالعه کنید برای توضیح علمی جذر و مد وهمچنین ماهواره ها

 4. میدونی چی خنده دار ترش می کنه وقتی فرضا از روی ماه از زمین عکس می گیرن و زمین کوچیک دیده میشه در صورتی که اگه زمین انقدر در برابر ماه بزرگ هستش باید مقابل دوربین یک کره غول آسا روی ماه ببینیم نه یک کره کوچولو😂😂😂🤣

دیدگاهتان را بنویسید

18 + شش =