مدل جعلی زمین تخت

نقض مدل جعلی زمین تخت لندنی

در این ویدیو به نقد و بررسی مدل جعلی زمین تخت می پردازیم و انتظار داریم که دیگر هرگز کسی به این مدل برای اثبات یا نقض استناد نکند.

 

توجه : از امروز هر چنل و پیجی که از این مدل استفاده کند ، فاقد اعتبار محسوب میشود و همچنین ، آنها تنها با هدف مسموم کردن عقاید فعالیت میکنند تا حقانیت زمین تخت را در نظر مردم به شکل جوک نشان دهند.

 


کانال زمین تخت پارسی
 @FlatEarthParsi
سایت
 FlatEarthFarsi.ir
 بخش کتابخانه و مستندات
 @flat_earth_parsi
 توییتر
 twitter.com/flatearthparsi
پیج اینستاگرام
 instagram.com/flatearthparsi

6 دیدگاه

 1. چیزی که مینویسم کلی هستش و مربوط به این مطلب خاص نیست.
  نظرتون در مورد ماهواره جیمز وب‌ و ماموریتش چيه😏؟؟!! یعنی میخواید بگید ناسا اون همه بودجه ميگيره و اون ادوات رو بعد از سالها تحقیق و پژوهش میسازه که اییین همه دروغ رو درمورد فضا و کهکشان به خلق الله بگه؟! اصلا منطقی نیست!! یعنی ناسا با این همه سابقه و نیروی انسانی توی این همه سال داره مهمل میبافه و هیچچچ کسی هم نیست که از داخل یا بیرون پتش رو بریزه رو آب؟!!

  1. سلام
   تمام موارد که توسط این سازمان ها و سازمان های وابسطه به سیستم نمایش داده میشه فقط انیمیشن هست، هیچ فیلم واقعی ای وجود نداره که در مستندات هم چندین مورد اون اشاره شده لطفاً حتماً مستندات رو مشاهده کنید.
   با تشکر

 2. ناسا سال هاست داره مردم رو فریب میده وزمین تخت وانهنای کمی داره و اسمان دارای گنبد مغناطیسی هیچ شی ازش نه خارج میشه نه وارد همه انسان ها در خواب ماتریکس به سر میبرند تمام حقایق از اون ها پنهان کردن حالا برید هی واکسن بزنید تا خنگ تر از این بشین

 3. اولا که داشتم تحقیق می کردم راجب زمین تخت کم مونده بود گیر نقشه B فراماسون ها بیفتم که داخل پیج kaveh.rad.manesh1990 داخل اینستا گذاشته بود

دیدگاهتان را بنویسید

ده + چهارده =