آخرین مطالب
غول ها در گوگل ارث

غول ها (انسان های غول پیکر) در گوگل ارث

وجود انسان های غول پیکر : یک کشف شگفت انگیز در گوگل ارث وجود غول ها را تایید می کند.

حتی در حال حاضر روی زمین چیزهای عجیبی کشف می شود.
در گوگل ارث سنگ پیدا شد! شگفتی در یک صحرای آمریکا.

غول ها در گوگل ارث
هزاران سنگ یا مکعب های سنگی عظیم

این تصاویر مربوط به یک ویدیو در کانال یوتیوب است که صاحب ویدئو که یک آمریکایی است در گوگل ارث به دنبال مکان مناسبی بود که بتواند خورشید گرفتگی را از آنجا به وضوح ببیند.

در حین جستجو متوجه منطقه ای به شکل صخره ای پیچ در پیچ و نه مستقیم شد و با بزرگنمایی و زوم کردن متوجه شد که این صخره چیزی نیست جز صدها یا هزاران سنگ یا مکعب های سنگی عظیم.

نه تنها این، بلکه او تصمیم گرفت خودش برود تا این مکان عجیب را کشف کند و در واقع به آنجا رفت و توانست این سنگ ها را ببیند و آنها فوق العاده غول پیکر بودند.

او با محاسبات مهندسی که انجام داد، توانست طول و عرض یکی از این سنگ ها را اندازه گیری کند و پس از انجام معادلات ریاضی مشخص کرد که اندازه یکی از این سنگ ها معادل وزن یک جامبو جت غول پیکر یا وزن مجسمه آزادی است.

غول ها
بزرگترین هواپیمای داخل عکس یک نمونه جامبو جت هست

البته اینها واقعاً صخره های غول پیکر هستند و نکته گیج کننده این است که چگونه اینقدر دقیق بریده شده اند؟ و چه کسانی بودند که توانستند این سنگ ها را برش دهند؟

این کشف از ایده وجود غول ها پشتیبانی می کند، زیرا انسان هایی با اندازه فعلی ما، مهم نیست که چقدر تکنولوژی و فناوری مدرن دارند، نمی توانند این سنگ های غول پیکر را برش دهند.

آیا واقعاً غول هایی در آمریکا هم زندگی می کردند؟
مردم صدها سال قبل از ورود کلمب در آمریکا زندگی می کردند و نژادی از غول ها داشت! و این در سوابق ماژلان و آنتونیو پیگافتا ثبت شده است.در سال 1911، بیش از 40 اسکلت انسان غول پیکر در داخل غار لاولاک در ایالت نوادا آمریکا پیدا شد.
سازه های آنها به نژادی از غول های مو قرمز تعلق دارند و آثار و متعلقات زیادی از غول ها کشف شده است.
یک کفش 15 اینچی متعلق به غولی بود که حداقل 9 فوت قد داشت.

رمز فایل، در صورت وجود :

درباره بهرام

بهرام
زمان خود را به بهتر کردن خود با مطالعه نوشته های دیگران اختصاص دهید. بنابراین شما به سادگی آنچه را بدست می آورید که دیگران سخت برای آن زحمت کشیده اند.

همچنین بررسی کنید:

هوش مصنوعی یا اجنه شیطانی ؟

هوش مصنوعی یا اجنه شیطانی ؟

چت و گفتگو با هوش مصنوعی یا چت و گفتگو با اجنه شیطانی؟ همانطور که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 10 =

Translate »