سیاهچاله

🌌 مخالفت آشکار قرآن کریم با نظریات متوهمانه وشیطانی اینشتین:  نسبیت و سیاهچاله و کرم چاله و عدسی گرانشی و …

🌸 أفَلَمْ يَنظُرُوا إِلَى السَّمَاءِ فَوْقَهُمْ كَيْفَ بَنَيْنَاهَا وَزَيَّنَّاهَا وَمَا لَهَا مِن فُرُوجٍ
🌺 ﻣﮕﺮ ﺑﻪ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺑﺎﻟﺎﻱ ﺳﺮﺷﺎﻥ ﻧﻨﮕﺮﻳﺴﺘﻪ ﺍﻧﺪ ﻛﻪ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﻭ ﺯﻳﻨﺘﺶ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻳﻢ ﻭ ﺑﺮﺍﻱ ﺁﻥ ﻫﻴﭻ ﮔﻮﻧﻪ سوراخی ﻧﻴﺴﺖ!.

👆🏻 در این آیه شریف خداوند متعال فرموده است که در آسمان فروج یا سوراخ ها وجود ندارد !. یعنی هیچ نوع شکاف و فرورفتگی و سوراخی در آن نیست اما در نظریات سیاهچاله و کرمچاله میگویند عملا فضا (آسمان) سوراخ شده است !

🌸 الَّذِي خَلَقَ سَبْعَ سَمَاوَاتٍ طِبَاقًا مَا تَرَى فِي خَلْقِ الرَّحْمَنِ مِنْ تَفَاوُتٍ فَارْجِعِ الْبَصَرَ هَلْ تَرَى مِنْ فُطُورٍ ﴿۳﴾
🌺 همان كسي كه هفت آسمان را بر روي يكديگر آفريد، در آفرينش ‍ خداوند رحمان هيچ تضاد و عيبي نمي‏بيني، بار ديگر نگاه كن، آيا هيچ شكاف و خللي مشاهده مي‏كني ؟ (۳)
🌸 ثمَّ ارْجِعِ الْبَصَرَ كَرَّتَيْنِ يَنْقَلِبْ إِلَيْكَ الْبَصَرُ خَاسِئًا وَهُوَ حَسِيرٌ ﴿۴﴾
🌺 بار ديگر (به عالم هستي) نگاه كن سرانجام چشمانت (در جستجوي خلل و نقصان ناكام مانده) به سوي تو باز مي‏گردد در حالي كه خسته و ناتوان است. (۴)

👆🏻 اینم دو آیه مبارکه دیگر که ثابت میکند نظر قرآن کریم بر عدم وجود سیاهچاله و کرمچاله (عدم ناهمواری فضا ) است
👆🏻 این یعنی رسما قرآن هزار سال میفرموده نظریه فضا زمان (نسبیت) اینشتین اشتباه و دروغ هست… جالبه الان بودجه بزرگی در کشور قرار بوده خرج پروژه تله پورت فضا زمانی در ایران بشه!

 پر سش : چرا خدا در فقط دو ایه متوالی چند بار تاکید میکنه؟ مگه چه اهمیتی داره که در آسمان هیچ  سوراخ و ناهمواری نمیشه دید؟ چرا درک این مسئله اینقدر مهم بوده؟

پاسخ :

🌸 الَّذِي خَلَقَ سَبْعَ سَمَاوَاتٍ طِبَاقًا مَا تَرَى فِي خَلْقِ الرَّحْمَنِ مِنْ تَفَاوُتٍ فَارْجِعِ الْبَصَرَ هَلْ تَرَى مِنْ فُطُورٍ ﴿۳﴾
🌸 ثمَّ ارْجِعِ الْبَصَرَ كَرَّتَيْنِ يَنْقَلِبْ إِلَيْكَ الْبَصَرُ خَاسِئًا وَهُوَ حَسِيرٌ ﴿۴﴾

پرسش : چرا این همه سازمان های فضایی به دنبال ادعای عکاسی سیاهچاله (فروج و فطور یا همان ناهمواری و شکاف در فضای آسمان) و دنبال ادعای عکاسی عدسی گرانشی هستند؟ لطفا کسی یا کسانی به ما یاد بدهند اهمیت اصلی این ها در چیست که قرآن این همه تاکید دارد؟.

 پاسخ :  مسئله دیگر آیه‌ی فروج نداشتن آسمان است، منابع عربی می‌گویند فروج یعنی شکافتگی و سوراخ اما در آیه ای از قرآن برای اندام تناسلی مردها هم کلمه فروج بکار رفته است پس قطعا فروج به معنی هر گونه تحدب (برآمدگی و برجستگی) یا تقعر (تو رفتگی و سوراخ) است و فروج نداشتن آسمان یعنی آسمان تورفتگی و سوراخ ندارد و همچنین برامدگی و ناهمواری نیز نداردو
و همچنین فضایی که اجرام سماوی در آن هستند دارای سیاهچاله های فضایی و عدسی گرانشی و نظریه نسبیت صرفا توهمی اند که حاصل مصرف مواد مخدر  یا الکل هستن .


در پایان میتوان گفت که : هدف دروغگویان غربی بی اهمیت نشان دادن آیات قرآن و کلام 14 معصوم است و شیطان قسم خورده است که خلقت دروغین و تحریف شده را به درون اذهان مردم تزریق کند تا کم کم مردم از حقیقت دین فاصله بگیرند و کافر شوند و برده خواسته ها و توهمات شیطانی  شوند .


مطلبی مرتبط درباره سوراخ شدن گنبد آسمان در هنگام شروع قیامت و نابودی زمین و آسمان :

آیات قرآن درباره سوراخ شدن گنبد آسمان در قیامت + نقدی بر دروغ های اهل بدعت (سنی ها)

 

4 دیدگاه

 1. 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 با سلام
  جالب بود، قبلا این آیه ها رو خونده بودم ولی از این دید بهش نگاه نکرده بودم. اینکه خداوند میفرماید آسمان شکاف و سوراخ ندارد منظور همان گنبد آسمان است که هیچ سوراخی ندارد. پس درهای آسمان چی هست؟ خودم فکر میکنم ستاره ها دروازه های بین دو عالم باشند که روح ما بعد از مرگ از طریق اونها وارد آسمانهای بعد میشه!!! شاید منظور یهود از کرم چاله ها همین درهای آسمان باشه.
  یک مسئله دیگه ام که ذهنم رو مشغول کرده خداوند در مورد معراج پیامبر میفرماید که شبی پیامبر از مدینه به مسجدالاقصی سیر داده شد و از آنجا به معراج رفت!!!چرا اونجا؟! من میگم شاید اونجا رو به یکی از درهای آسمان باشه!!چرا پیامبر از همان مدینه به معراج نرفت؟؟؟

  1. سلام
   دروازه های گنبد آسمان چندتا هستن
   و نکته ای هم که هست اینه بهشت ، هشت دروازه داره و جهنم هفت تا دروازه
   ———-
   ایه ای مرتبط :
   يَوْمَ يُنْفَخُ فِي الصُّورِ فَتَأْتُونَ أَفْواجاً [18] روزي‌كه در «صور» دميده مي‌شود و شما فوج‌فوج [به محشر] مي‌آييد.
   وَ فُتِحَتِ السَّماءُ فَكانَتْ أَبْواباً [19نباء] آسمان گشوده مي‌شود ، پس دروازه هاي متعدّدي در مي‌آيد.
   ———-
   در خصوص معراج پیامبر : ایشان همراه با فرشته (جبرئیل) از مسجد الاقصی به سوی آسمان های بالاتر رفته . والبته در بالای اون منطقه یکی از مهمترین دروازه های گنبدآسمان قرار داره

 2. چرا شلوغش می کنین؟
  سیاه چاله ها وجود دارن و آیات قرآن هم درست می فرمایند ، سیاه چاله ها یه جور اجرام آسمانی هستند که جرم و وزن دارن و مثل هر سیاره و هر چیزی گرانش دارن ولی به خاطر جرم زیادی که دارن گرانششون هم زیاده حالا شما بیاین یه سوراخ تو دیوار ایجاد کنین آیا اون سوراخ جرم داره؟ وزن داره؟
  منظور خدا از اینکه تو آسمون هیچ سوراخی نیست یه چیز دیگه هست…‌ که عقل ما آدما محدوده در مقابل خدای نا محدود…..
  اونایی هم که گفتن سیاهچاله ها یه جور سوراخ تو آسمون هستن مثال گفتن…..
  نمیگن که واقعا سوراخ هستن و البته نمیشه رفت که کنار سیاه چاله ها تا درباره شون تحقیق کرد
  و اینکه خدا تو قرآن که دو بار تاکید کرده ، منظورش این هست که ما رو تشویق کنه بریم اون ها رو کشف کنیم…. و به اونا نگیم که سوراخی تو آسمون هستن……
  (پس زود قضاوت نکنیم….)

  1. سلام
   پاسخ :
   امام سجاد علیه‌السلام فرمودند:
   به وسیله عقل ناقص، و نظریه هاى باطل، و قیاس های فاسد و بى اساس، نمی‌توان احكام و مسائل دین را به دست آورد. تنها وسیله رسیدن به احكام واقعى دین، تسلیم محض مى باشد، پس هركس در مقابل ما اهل بیت تسلیم باشد، از هر انحرافى در امان است، و هر كه به وسیله ما هدایت یابد، خوشبخت خواهد بود، و شخصى كه با قیاس، و نظریات شخصى خود بخواهد دین اسلام را دریابد، هلاک مى گردد.
   منبع: مستدرک الوسائل، ج ۱۷، ص ۲۶۲
   ——
   کسی که معصومیت نداره ، حق نداره هر چه که دلش خواست رو بعنوان نظر دین اعلام کنه ، نظر حقیقی دین در واقع در تفاسیر پیامبر و اهل بیت ایشان هست و هر حرفی که خارج از کلام و فرمایشات 14 معصوم باشه در نتیجه یا دروغه یا بدعت و ضلالت و ارتباطی با دین نداره

دیدگاهتان را بنویسید

8 − 1 =