انرژی رایگان

انرژی رایگان – 1

در مجموعه مطالب “انرژی رایگان” سعی میشه مقداری توضیحات داده بشه و بعد آموزش هایی که تولید انرژی رایگان می کنند را آزمایش کنیم و بعد از صحیح بودن، اون موارد رو منتشر کنیم؛ قطعاً برای دست یافتن به یک حقیقت ده ها ددروغ ترکیب می کنند برای همین خیلی از آموزش های نشر داده شده در سطح اینترنت کاذب هستند و ما اون ها رو تست می کنیم و آزمایش ها و موارد صحیح رو قرار میدیم.

در صورتی که ایده ای دارید و یا آموزشی پیدا کردید در انتهای مطلب ارسال کنیم تا بعد از تست و آزمون و خطا، اگر صحیح بود در سایت منتشر می کنیم.


تسلا آزمایش های خود را با انرژی تابشی ادامه داد و موفق به تولید تخلیه فوق العاده سریع شد. اکنون، اثرات در فاصله 20 متری قابل تشخیص بودند. تسلا کشف کرد که ضربان سریع کمتر از 0.1 میلی ثانیه طول میکشند (پایدارند) و اثرات زیر را تولید میکنند:

  • تبخیر کابل ها
  • ایجاد امواج شوک که به اجسام برخورد میکردند و باعث حرکت آن ها شده یا آن هارا به لرزش در می آوردند
  • خنک کردن دمای هوا
  • روشنایی مصنوعی

از این رو تسلا قادر بود اتر را تحریک کند تا مقدار انرژی را آزاد کند. این انرژی بیشتر از انرژی لازم برای شروع اثر بود. این بدان معنی است که میتوان از اتر انرژی استخراج کرد. این همان انرژی رایگان است.

تسلا توانست تمامی پارامترهای دستگاه خود را به منظور بی خطر ساختن تخلیه بار برای لمس آن توسط انسان ها، حتی زمانی که از یک قدرت بسیار بزرگ استفاده شود، تنظیم کند. او کشف کرد که جریان اتر جریان کوتاه تولید نکرده و از قانون اهم پیروی نمیکند. میله های فلزی دستگاه ها نوعی فیلتر پر انرژی هستند که تراکم آن متناسب با سرعت تخلیه است. در این وضعیت، تنها ذرات قابل عبور، اترون ها هستند درحالی که فیلتر الکترون هارا متوقف میکند. از این رو، دستگاه تسلا، جدایی ای بین اجزای مختلف جریان الکتریکی ایجاد کرد. اترون ها کاملا متفاوت از الکترون ها هستند و کاملا قابل تحرک و سیار و همچنین قابل عبور از مواد می باشند. درواقع در همه چیز نفوذ میکنند.

تسلا بر این عقیده بود که گرداب اتر ماده خود را تشکیل می دهند و ذرات زیر اتمی، اخلالاتی هستند که معمولا در اتر وجود دارند. آزمایش دیگری از تسلا، که می تواند تعامل بین اتر و ماده را نشان می دهد، در آزمونگر برق در سال 1919 میلادی شرح داده شده است. او تأثیر یک لامپ متصل به یک مارپیچ کهربایی (solenoid) انتهای مارپیچ کهربایی به زمین متصل است درحالی که قسمت دیگر لامپ را تامین می کند. این جریان اثرات زیر را ایجاد میکند:

  • نور لامپ می تواند یک صفحه فلزی را جذب کند؛
  • دست آزمونگر فشارهای ناشی از لامپ را احساس می کند
انرژی رایگان
آزمایش با مارپیچ کهربایی

یکی از موارد که بحث زیادی در آن شده این هست که آیا تسلا انرژی رایگان رو کشف کرد و یا قبل از تسلا کسی دیگه کشف کرده بود؟

نیکولا تسلا معتقد بود پدیده‌ای به نام انرژی رادیان را کشف کرده است. بسیاری از دانشمندان معتقدند او به چیزی دست یافته بود که امروزه آن را انرژی رایگان می‌نامیم اما پیش از آن که تسلا بتواند پروژه را به پایان برساند، سرمایه‌گذار او یعنی جان پیرپونت مورگان، که انحصار سیم‌های مسی برای انتقال برق را در اختیار داشت، دریافت که اختراع تسلا ممکن است به انتقال الکتریسیته بدون استفاده از سیم منجر شود؛ بنابراین طرح تسلا را تعطیل کرد. تسلا را اخراج کردند و آزمایشگاهش را سوزاندند زیرا او می‌خواست انرژی را رایگان و نامحدود کند و در اختیار همگان قرار دهد.

برای این مورد در مقاله “انسان های غول پیکر (2) – تارتاریا” مقداری توضیحات دادیم که نشان میدهد تسلا تنها “بازسازی” انرژی رایگان رو انجام داده و همه چیز از قبل وجود داشته است.

ادامه دارد ..

درباره مدیر Bahram

مهندس بهرام : {مدیر تولید محتوای علمی در رسانه زمین تخت پارسی} - برنامه نویس - طراح و گرافیست - کوهنورد == از بچگی بهم گفتن بزرگ میشی یادت میره / من کوچیک شدم و یادم موند و این یادم داد / که واقعیت همیشه خلاف گفته هاشون خواهد بود ، نقطه

همچنین بررسی کنید:

گنبدآسمان

گنبدآسمان یا قبةالفلک (=گنبد فلک) در حدیث امام کاظم علیه السلام

نام مقاله : گنبدآسمان یا قبةالفلک (=گنبد فلک) در حدیث امام کاظم علیه السلام   …

یک دیدگاه

  1. دنبال روش های پیچیده برای انرژی رایگان نرید؛ پیچیدگی این قضیه از دروغ های سیستمه.
    تولید انرژی رایگان با روش هایی خیلی خیلی خیلی خیلی ساده ممکنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 7 =